Zgadnijcie, kto potrzebuje instrukcji, żeby złożyć komputer? :P ;)

Przyłapany na gorącym uczynku :wink:

3 polubienia

Bo wreszcie dorwał instrukcję z obrazkami.
Poprzednia była tylko po Chińsku

1 polubienie

Przynajmniej mu żadna śrubka nie zostanie po złożeniu budy w całość :slight_smile:

To jest po prostu sprawdzanie (krok po kroku), czy instrukcja nie zawiera błędów :wink:

Szczerze mówiąc po to są instrukcje żeby z nich korzystać .
Dlaczego producent daje instrukcje do swoich produktów/ towaru ? No po co ?

Prawdopodobnie @Kristov_pl jeszcze nie miał przygody z chłodzeniem cpu SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2 lub chciał być pewny że zrobi to dobrze .
To nie silentiumpc spartan 3 lt he1012, który jest łatwy do w montażu .

Kto zjadł z was wszystkie rozumy świata że nie sięga do instrukcji (nie ważne jakiej ) ?

2 polubienia

Nie wszystkie i zawsze meble z “sieciówki” składam z instrukcją i się tego nie wstydzę :laughing:

No to tak samo jak ja .
Bez instrukcji nie złożył bym żadnego mebla w domu i bez youtube nie wiedział bym jak złożyć komputer i tego się nie wstydzę .
Jeśli czegoś nie wiem lub nie mam instrukcji (tak jak składałem pc, nie miałem ) to pytam, szukam w sieci no i dzięki temu potrafię złożyć komputer, meble sam .

Hej,

Generalnie ja też wolę składać z instrukcją obsługi. No chyba że chodzi o kabiny prysznicowe - w tych mam już doświadczenie, bo składałem trzy i w żadnej nie było poprawnej instrukcji, no bo po co… :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Oby to nie był procek z literka K bo wtedy po oc fera nie wyrobi :slight_smile:

Fera 3 - tanio i cicho :slight_smile:

Korzystanie z instrukcji nie skreśla miana fachowca a go określa. Na zdjęciu widać, że facet ją ogarnia :stuck_out_tongue:

1 polubienie