Zginęła mi karta gwarancyjna

Zginęła mi karta gwarancyjna z telefonu i teraz mam pytanie czy jakbym chciał go oddać na gwarancje (do plusa) to co mam zrobić?

jeśli telefon na abonament/mixa to wystarczy pujść z umową którą podpisywałeś przy zakupie-jest tam wpisany model telefonu…

no telefon jest na mixa. Czyli jak pójdę z umową kupna to mi bez problemu powinni dać nową kartę, czy tylko przyjmą na gwarancje?

ciężko ci zadzwonić na infolinię i zapytać się co masz zrobić w przypadku utraty karty gwar. :?: Tam na pewno uzyskasz szybką i rzetelną odpowiedź.

Jeżeli masz jeszcze dowód zakupu, to możesz korzystać z napraw na zasadach rękojmi. Do tego gwarancja jest niepotrzebna.

ostatnio czekałem 45 minut i żaden konsultant sie nie zgłosił. Tylko ta durna muzyczka sobie leciała :?

A co to oznacza?

Bo to się dzwoni od 21:30 do 22:00 :stuck_out_tongue: wtedy po 2-5min się dodzwonisz :stuck_out_tongue:

jeśli się zepsuje naprawiasz z tytułu niezgodności towaru z umową. wystarczy mieć paragon. karta gwarancyjna jest nikomu nie potrzebna do szczęścia