Zgłaszam Daemona Tools Lite'a

Tuż po instalacji Daemona’a 360 Security krzyczy, że wykrył wirusa Avast-cośtam. Błagam, sprawdźcie tego Daemona i usuńcie w razie konieczności!!!

Powiedziałbym, że raczej musiałbyś sprawdzic swój komputer i av :slight_smile: Deamon jest ok (o ile oczywiście sciągałeś go z oficjalnych źródeł)

Pewno wykrywa komponenty reklamowe w instalatorze.

1 polubienie

To normalne ? Tam jest dodatek bitool.dll (adware somoto) - dziadostwo, które oprócz wyświetlania oferty reklamowej, zamula systemy. Przynajmniej u mnie zamulało i od tego czasu podziękowałem disc-soft i jest spokój.

Nie posądzajcie mnie o posiadanie wirusa na komputerze. Na początku września cały dysk twardy był formatowany. Po instalacji Win XP i 8 od razu zacząłem używać antywirusów (WinXP) 360 Security i (na Win8) Windows Update.
Pobieram tylko oprogramowanie potrzebne i z zaufanych stron. Ale widocznie już przestanę ufać dla tej firmy.
Nie korzystam z całego internetowego syfiarstwa, więc nie mam żadnych obaw.

Mam nadzieję, że administracja portalu zbada ten problem i w razie konieczności zareaguje odpowiednio.

zainstaluj inny program, czytając recenzje lub opinie użytkowników, to pomaga w wyborze odpowiedniego programu