Zgłaszanie błędów w nowej wersji portalu

Nie muszę czekać (stąd określenie “niby”, bo ukryli w profilach a w innym miejscu wciąż nie), da się je już obejrzeć tak samo jak te o Flashu.

Nie pisz ogródkiem, “podaj inne miejsca”. Jeśli tak, to wskazuje na jawny przekręt dostępny dla nielicznych.
Jesteście lepsi?
A kto Wam mierzył?

Napisałem w poście #792 / #806.

czy wam na tablecie dobrze wyswietla sie cąła strona?
bo czytam zawsze nca z łużka i stronka mi sie rozchodzi, ma ktos ten problem

@pentasmz - Jaka przeglądarka, jaka rozdzielczość?

www.webpagefx.com/tools/whats-my-browser-size/

Ja mam taką propozycję do moderatorów (@januszek, @Lisek ) może w końcu zmienimy tytuł tego wątku? W końcu ta nowa wersja portalu ma już kilka lat :slight_smile: . Tak samo ten temat o Nowych blogach :P, który ma już 6 lat (Nowy blog czytelników - sugestie, uwagi, zgłoszenia błędów)

:laughing::man_facepalming:t2:

1 polubienie

Co zrobisz? Pewnie ma zaświadczenie o dysleksji.

2 polubienia

Jak używa przeglądarki “Internet” na androidzie 4.1 - 4.4.x to się bym nie zdziwił (starocie tak jakby używać na co dzień chrome około 20 wersji i nie aktualizować).

Grafika pomocnicza

Kolejna seria komentarzy (na tę chwilę jeden) bez nagrody po 24 godzinach:

niby ukryta treść

[quote=“Onlinemaster”]
Polecam Waze, zarąbista aplikacja, dostępna zarówno na Androida jak i na iOS. Waze miażdży wszystkie darmowe i płatne aplikacje, jest prosta i funkcjonalna, perfekcyjnie wyznacza trasy i zarąbiście omija korki a to wszystko za free! Pobierać, korzystać i cieszyć się![/quote]


Nowy system na trolling?

dlaczego odbierasz to jako trolling, to zwykła opinia użytkownika Waze

Nie chodzi mi o treść, a bezsensowne się włączanie ukrywania komentarzy.

ach, ok, że system ukrywania komentarzy ukrył niepotrzebnie komentarz

1 polubienie


na ten przykład.
Żeby było weselej - jak otworzę program który mam w Ulubionych - to nie ma dla odmiany przycisku “Usuń z ulubionych”.

U mnie ten program dodaje się do ulubionych, potem jest aktywny przycisk - usuń z ulubionych i znowu mam dodaj do ulubionych. Czemu Tobie znika usunięcie tego?
Chora przeglądarka, czy za dużo blokowania?

Potwierdzam słowa @Bogdan_G.

@Veers wyłącz adblocka, wyczyść cache i ciasteczka przeglądarki.

1 polubienie

Najwyżej ci wygenerujemy przycisk usuń z ulubionych dla aplikacji :wink:


Wygenerowany kod:

<section class="social-wrapper nested-grid clearfix grid-margin-px15-top" style="min-height:66px;">
    <div class="span-4">
        <a href="javascript:removeFavorites(82434)" id="phContent_SocialControl_favSwitch" class="button action compact display-block">
            <span class="icon-container"><i class="icon-heart icon"></i></span>
            <span class="btn-label text-h35 display-block" style="padding-top: 1px;">
                <span id="phContent_SocialControl_spanPrompt">Usuń program z ulubionych</span>
                <span id="phContent_SocialControl_spanLabel" class="display-block text-h5" style="margin-top: -2px;">Lubisz ten program, kto będzie następny?</span>
            </span>
        </a>
    </div>   
</section>
   
</section><script type="text/javascript">
    function addFavorites(id) {
        $.ajax({
            type: "POST",
            contentType: "application/json; charset=utf-8",
            data: "{ id: '" + id + "' }",
            dataType: "json",
            url: "/Providers/FavoritesHandler.asmx/Add",
            success: function (result) {
                $("#phContent_SocialControl_spanPrompt").text("Usuń program z ulubionych");
                $("#phContent_SocialControl_spanLabel").text(result.d);
                $("#phContent_SocialControl_favSwitch").attr("href", "javascript:removeFavorites(" + id + ")");
            }
        });
    }

    function removeFavorites(id) {
        $.ajax({
            type: "POST",
            contentType: "application/json; charset=utf-8",
            data: "{ id: '" + id + "' }",
            dataType: "json",
            url: "/Providers/FavoritesHandler.asmx/Remove",
            success: function (result) {
                $("#phContent_SocialControl_spanPrompt").text("Dodaj program do ulubionych");
                $("#phContent_SocialControl_spanLabel").text(result.d);
                $("#phContent_SocialControl_favSwitch").attr("href", "javascript:addFavorites(" + id + ")");
            }
        });
    }


 
</script>

Jak coś kłóci się z istniejący przyciskiem - używać awaryjnie jak nie wróci po wyłączeniu blokady reklam i pamięci podręcznej przeglądarki. Przycisk działa tylko dla aplikacji O&O FileDirect, dla innej trzeba zmienić Identyfikator polubienia “javascript:removeFavorites(TU-IDENTYFIKATOR)”.

Wstawiamy gdziekolwiek w tagu BODY narzędziami webmastera (opcja zbadaj element) i w trybie edycji kodu html by się nie wyświetliło to jako zwykły tekst.

1 polubienie

To nie uBlock - ale trop był dobry - to jakaś chora nadgorliwość nowego BitDefendera :confused:

Hej coś szwankuje panel “znajomych” :

Opera 47.0