Zgłaszanie błędów w nowej wersji portalu

Niestety ale tak:

 

No i mamy swoje Haven. Kłopoty wróciły!

Mógłbym wyszczególniać, gdzie błąd dodania komentarza w newsie Docenta i tam takie, był już dwa dni temu. Ale, to już drobiazg, taki “Prezent na ostatni moment”. Coś uaktywnia kłopoty, czyżby świąteczna skórka? 

Święta, to nie pora na walkę z kłopotami. Macham ręką na te nierozwiązane wcześniej zgłoszone, te dzisiejsze, raz aktywne, raz nie - przyciski w ustawieniach DP. 

 

Przecież nic nie musi być doskonałe. Za to jest więcej życzeń…  :smiley:

A dlaczego zniknął suwaczek w oknie powiadomień? Mam ich 11, widzę 5 a suwaczka niet.

Hej,

Też się nad tym zastanawiałem - na pewno nie jest to wina przeglądarki czy systemu, bo błąd pojawia się na Win7 oraz na Win XP w przeglądarkach IE, Firefox i Opera. Nie zależy też od wybranej skórki…

Pozdrawiam,

Dimatheus

Opera Mobile, w układzie klasycznym i tablet, tylko w poziomej orientacji.

Screenshot_2015-01-01-16-58-05_jpeg_300x

Dostaję powiadomienie, że ktoś odpowiedział na mój komentarz. Próba odczytania kończy się widokiem błędu 404. Przekierowuje mnie na ten link http://dp.do/c1520516. Jeśli chodzi o same powiadomienie, to podświetlenie pokazuje, że komentarz dodano o 12.09, a w powiadomieniach jest napisane “mniej, niż minutę temu”. I mam tak przy wielu powiadomienia, które odczytałem, np. wczoraj.

Padł system komentarzy na portalu, nie można dodać zadnego komentarza.

Ja mam ten sam problem.

U mnie również już od jakiegoś czasu ten problem występuje. System Windows 8.1, sprawdzałem na Google Chrome oraz IE. Nie mogę zobaczyć wszystkich programów, których ukazały się nowe wersje.

Nie jest to typowy problem i nie wiem w sumie gdzie, bo np na tablecie on nie występuje jest to pewna uciążliwa niedogodność.

Dlaczego przy korzystaniu ze smartfona nie są zapamiętywanie ustawienia wybranego widoku wersji mobilnej/komputerowej na portalu i forum ? Za każdym odpaleniem przeglądarki forsowana jest wersja mobilna która jest ułomna, a w przypadku forum również mocno zbugowana ( normalnej wersja również ale już mniej)

Andek + najnowsza Opera dla Androida + akceptacja ciastek.

Nawiązując do problemu z brakiem suwaka w liście zaktualizowanych programów - 2 posty wyżej.

 

Zanim ten błąd zostanie naprawiony, to macie jakiś sposób zobaczenia, które programy zostały zaktualizowane? Chodzi mi o te poniżej wymagające przesunięcia suwaka.

Hej,

Po prostu pozaznaczaj widoczne powiadomienia jako przeczytane, następnie pousuwaj je przy pomocy krzyżyków. Dalsze powiadomienia z listy pojawią się w miejsce pousuwanych.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Czy wydzielanie dwóch osobnych działów dla zlotów nie wydaje wam się pewną przesadą?

 

W pełni popieram wydzielenie jednego, ale po co aż dwa?

Pomijając fakt sensu tego posta akurat w tym temacie, oraz w tym dziale :stuck_out_tongue:

Lepiej byłoby stworzyć 1 dział i do niego 2 podrzędne tak jak jest to w dziale http://forum.dobreprogramy.pl/wyb%C3%B3r-sprz%C4%99tu-f62/

Ale, kurczę, po co jeszcze działy podrzędne, jak tam i tak ma szansę się znaleźć najwyżej kilkanaście wątków?

 

To jest już naprawdę przesada. Coś takiego nie pomaga w korzystaniu z forum, a tylko to utrudnia. O ile są osoby niezainteresowane zlotem i dla nich wydzielenie wątków o zlocie do osobnego działu jest przydatne, to podział na zloty letnie i zimowe nie ma już żadnego sensu.

 

Wątek dobrałem rzeczywiście niezbyt trafny, to chyba kwestia tego że byłem wtedy na w pół śpiący. W razie czego, proszę któregoś z moderatorów o wydzielenie tego fragmentu dyskusji.

 

Jeszcze jedno. Brakuje w tych działach wątków dotyczących pierwszego zlotu (który nie nazywał się jeszcze HotZlot, tylko po prostu “I zlot czytelników portalu dobreprogramy”, bo nie było jeszcze TechIT i Gamikaze).

Hej,

 

Jak dla mnie nie, nie jest przesadą.

 

Oj, nie zgodzę się. W roku 2090 będzie tam - w dziale o HZ - przynajmniej 177 różnych wątków. W wątku Cold Zlotowym nieco mniej, ale i tak grubo ponad 100.

 

Już uzupełnione. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Przydałaby się opcja edycji profilu w belce profilu na stronie głównej (pod avatarem) a nie wchodząc na forum i klikając na opcje profilu.

Tylko mnie wylogowuje z portalu ? 

Nic mnie nie wylogowywało z portalu od iluś tam dni. Żadnej anielskiej grypy.

Nie tylko Ciebie, mnie też :stuck_out_tongue: