Zgłaszanie błędów w nowej wersji portalu

Nie wylogowywało nawet z wersji mobilnej. Ale mam najnowszy Firefox 31.4.0 esr. Stabilny do nudów.

Przełączyłem właśnie na wersję 36 beta 2 i nie chce wylogowywać. uBlock i tam czapka rozszerzeń.

Hej,

Wychodzi na to, że to przejściowe problemy - mnie teraz też nie wylogowuje. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nie mogę pobierać programów.

ESET Smart Security zgłasza mi niepożądaną zawartość.

Coś z DP, czy z Google?

post-267762-0-66652900-1422405409_thumb.

Hej,

A próbowałeś bezpośrednio z poziomu portalu i z użyciem linków bezpośrednich? U mnie Gimp spokojnie się ściąga.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Tak, próbowałem.

 

Błąd ten sam. Nie twierdzę, że są wirusy na serwerze, ale nie spotkałem się jeszcze z czymś takim tutaj.

Dla pewności: wszystkie daty mam ustawione dobrze, certyfikaty innych stron nie zgłaszają błędów.

Błąd bezpośrednio także występuje.

post-267762-0-33033900-1422423053_thumb.

Hej,

A inne programy? Może Eset zablokował DP z powodu asystenta?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Inne strony (programy) wczytują się bez zająknięcia.

Z jakiegoś powodu problem pojawia się tylko przy Gimpie.

Hej,

Może więc to jakiś bug w bazie Eseta. Sprawdź po aktualizacji bazy sygnatur, czy problem występuje nadal.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Póki co żadnej aktualizacji dla ESET nie ma.

Zgłosiłem fałszywy alarm. Zobaczymy, czy to coś w ogóle da.

 

Pozdrawiam.

ESET często się “czepia” Agenta Pobierania, nawet jak pobierasz jako zalogowany widać, że sygnatura Agenta Pobierania odbija się czkawką nawet bez tego asystenta :stuck_out_tongue:

Możliwe. Ale dlaczego teraz, tak nagle? I dlaczego tylko w jednym miejscu? Może jakieś ludziska coś tam nazgłaszały…

Hej,

Generalnie to też jest możliwe.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Piąte koło u wozu i to kanciaste, to zielony przycisk - Pobierz program. Całkowicie niepotrzebny. Wyrzucić to z DP. Skoro z linków bezpośrednich - Wszystkie wersje - można wybrać instalator, jaki się chce, to niech one zostaną. Wystarczą.

 

Ciekawe, czy na dole wersji 32 bit, stabilnej 64 bit, wersji rozwojowej, ktokolwiek klikałby w link bezpośredni np Firefox 35.01 Wersja stabilna 32 bit z agentem pobierania ofertami sponsorowanymi przeglądarki Google Chrome i Omiga - Plus?

A tak byłoby najuczciwiej. Żadne tam koty w workach.

Od kilku dni każda otwarta zakładka z dobrymiprogramami (a często mam ich kilka, czasem kilkanaście), automatycznie sama się odświeża i w związku z tym nie wiem, którą już czytałem, a która czeka na przeczytanie (kolory ustawione w FF).

A w ogóle co to za pomysł, aby nawet nie czytane jeszcze zakładki co chwile same się odświeżały? Z resztą nawet te przeczytane też nie powinny same się rządzić!

Z żadnymi innymi stronami nie mam tego problemu, tylko z DP.



Drugi temat:

Wystąpił błąd!

Wykorzystałeś już dzienny limit pozytywnych głosów reputacji.

Jaki dzienny limit pozytywnych głosów??

Po pierwsze nikt nigdy nie informował mnie o żadnym limicie, a po drugie jest godzina 0:33 i jakim to cudem wyczerpałem pierwszy raz w życiu ten limit po kilkudziesięciu minutach?

Mam nadzię, że to dobry dział :slight_smile: Mam niewielki prolem ze stroną od jakiegoś czasu wyświetla mi się tak: http://iv.pl/images/49213282880553884522.jpg Czy można coś z tym zrobić?

zacznij od wyłączenia adblocka

Box z kategoriami programów “nowości beta stabilne” jest kompletnie bezsensu i może wprowadzać w błąd. Dlaczego po wybraniu wersji Beta programu przenosi na stronę pobierania wersji Stabilnej ? Dlaczego muszę się domyślać a przecież mogę się nie domyśleć, że wersja której szukam jest w rozwijanym menu które w ogóle może wyglądać jak rozwinięte “Informacje” o programie?

Nazewnictwo też jest niekonsekwentne - tu Beta a w rozwijanym menu nagle wersja rozwojowa…

Rozwiązanie jest bezsensu i (celowo ?) wprowadza usera w błąd.

@drobok wyłączenie adblock edge nie pomogło.

Gdy domyślny poziom zooma czcionek jest większy, niż domyślny poziom zooma strony, wtedy przestawia przyciski. Zmniejszyłem powiększenie na DP w FF i rozrzuciło - zaznaczyłem, bo po rozrzuceniu, biały napis przycisku forum - zniknął http://prntscr.com/64in87

 

Druga sprawa, to rozmiar czcionek w przeglądarce. Przestawiają się przyciski czarnego paska na tym forum, na portalu, na innych stronach też, np na cytaty info. Idealne powiększenie czcionek dla mnie i prawidłowy widok przycisków pasków narzędziowych na stronach, wypraktykowane - http://prntscr.com/64iqjz

 

No i tak jest ekstra. Każdy musi wypraktykować ustawienia rozmiaru tekstu, zwłaszcza minimalnego, zooma stron i zooma tekstu - wychodzi dla mnie tak: http://prntscr.com/64isrj

W wersji mobilnej powiadomienie o odpowiedzi na komentarz nie odnosi do komentarzu, lecz do artykułu, którego komentarz dotyczy.