Zgłaszanie błędów w nowej wersji portalu

Kolejna sprawa; coraz częściej muszę logować się na portalu, pomimo zaznaczenia za każdym razem opcji “w przyszłości zaloguj mnie automatycznie”. Dzieje się to nawet wtedy, gdy nie zamykam przeglądarki, a jedynie np. następnego dnia otwieram nową stronę.

Albo masz odznaczone akceptowanie ciasteczek, albo masz jakieś automatyczne usuwanie/blokowanie ciasteczek, skryptów, czyli dodatek, antywirus, albo jakiś optymizer - tweak. Kłaniają się ustawienia, albo rozwiązywanie problemów.

Nie. Ja też mam ten problem. Ciastka akceptuję. Ale na portalu niekiedy pokazuje mi się ostatnio że jestem niezalogowany, mimo że tak naprawdę jestem zalogowany - bo na forum wyświetla już prawidłowo

Po zmianach wyglądu nowego forum, trzeba usuwać stare ciasteczka i to dokładnie z forum.dobreprogramy.pl i z www.dobreprogramy.pl. Potem wystarczy zalogować się wpierw na portalu i ma być dobrze. Gdy wpierw zaloguję się na forum, to czasem muszę osobno logować się na portalu.

 

IMO, to nie problem po stronie Usera, tylko po stronie ciacha DP, wygląda jakby wygasało, stąd ten problem, sam go mam, co start systemu jestem wylogowany, czasem się “naprawia” i gra.

Hej,

Pojawiają się problemy z wyświetlaniem awatara na stronie portalu i bloga. Zmiany awatara na forum działają momentalnie, na portalu już nie. Zamiast ikonki pojawia się coś takiego.

c9cc465600fd.png

I widzę, że problem dotyczy większej ilości użytkowników.

Pozdrawiam,

Hej,

Wygląda na to, że to problem z synchronizacją grafik między dwoma serwerami - tym wyświetlającym grafiki na forum i tym, który robi to dla głównej strony DP i strony forum. W przypadku forum grafika jest pobierana z adresu: http://forum.dpcdn.pl/uploads/profile//Avatar4.JPG.61ed63dfdfeedecd7b60e4231aadd8d8.thumb.JPG.b67ccbfe3abd9475bfb049b1eeab2477.JPG. Ten sam awatar dla głównej i bloga pobierany jest ze źródła: http://avatarsb.dpcdn.pl/imgc/Avatar/31858/g_s_150x150_-_-_31858xAvatar4.JPG.61ed63dfdfeedecd7b60e4231aadd8d8_1450842976.JPG, więc to tutaj widziałbym problem. Mam nadzieję, że to przybliży rozwiązanie problemu z grafikami. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Kiedy zostanie naprawiony wreszcie błąd z przewijaniem listy powiadomień, gdy tych powiadomień na liście jest więcej niż 5 (lub mniej, czyli bodajże 4, jeśli ktoś używa komponentu Kaspersky URL Advisor w antywirusach Kasperskiego)? Prosta rzecz do naprawienia dla zwykłego programisty znający podstawy kodowania stron, która zajmuje kilka minut, a ja czekam chyba od pół roku na naprawienie tego błędu…

Hej,

Piter432 , to nie jest wina komponentu Kaspersky URL Advisor w antywirusach Kasperskiego - to jest niezależne od programu antywirusowego, systemu czy przeglądarki. To błąd po stronie www.

Pozdrawiam,

Nie wiem, czy ja piszę po chińsku, ale wcale nie mam na myśli tego, że to się dzieje przez ten komponent. Po prostu dodałem informację, ile powiadomień jest w liście powiadomień, gdy włączy się ten komponent w antywirusach Kasperskiego. Mam nadzieję, że teraz jest już wszystko jasne :wink:

Mam wrażenie, że ten problem ma “drugie dno” bo dziwnie długo nic z tym nie robią - zalogowani pobierają bez asystenta, więc dlaczego nie wymusić wylogowania aby część osób nie zauważyła, że asystent jest aktywny?

Nie popadajmy w paranoje. Po tym jak rozwija się forum wydaje mi się że po prostu w ekipie nie ma ludzi zdolnych zająć się na poważnie utrzymaniem i konserwacją witryn a wszystko jest robione na szybko. Tylko żeby jako tako działało i przynosiło zyski.

co się stało z działem rozrywka? 

A niby co miało się stać…jak był tak i jest…

Niby gdzie jest? Ja tu widzę tylko zakładkę gry która przenosi do działu windows/gry

https://www.dropbox.com/s/88ej3jwunjcg631/dobreprogramy_-_portal_nie_tylko_o_oprogramowaniu_-_2016-02-29_18.10.12.jpg?dl=0

 

 

No to następnym razem pisz “czarno na białym”, gdzie i co widzisz lub nie widzisz… p015.gif

 

Hej witaj w klubie. Dział rozrywka został zastapiony działem Gry gdzie znajdują się demka i odnośniki.

A w newsach masz podział na kategorie i tam masz rozrywka … wiem, co myślisz. Szkoda że Redakcja nie poinformowała o tym zawczasu. 

Słabo to wygląda… 

Kiedyś był dział “Po godzinach”…

Hej zniknęła edycja blogów ? Bo nie mogę założyć nowego tematu …