Zgłaszanie błędów w portalu

Wcięło wszystkie avatary na stronie portalu i blogachScreenshot%20from%202013-07-16%2014%3A22%3A16.png

@wojtekadams

Potwierdzam :slight_smile:

Myślę, że Redakcja zapakowała je wszystkie na Zlot, tylko dlaczego wszystkie…!? :smiley:

u mnie wcielo tylko niektore avatary, avatar np. uzytkownika dzikiwiepsz wystwietla sie poprawnie

bec568dedd8f4fcdmed.jpg

Również się zdziwiłem, że avatary nie są wyświetlane.

Prawdopodobnie redakcja zabrała je w celu umieszczenia na identyfikatorach na HZ :smiley:

No już wszystko wróciło do normy :wink: Ciekawe czy redakcja wyjaśni skąd taki zanik naszych obrazków :wink:

Nie wróciło nadal jest :>.

Tzw. cisza przed burzą, zmiany się szykują “wielkimi” krokami, czuję to w kościach. Może nastąpią jeszcze przed HZ, coby smutno nie było tym, którzy się nie wybierają :wink:

Hej,

Jakieś przecieki? :slight_smile:

Sprawdzałem przed chwilką i wszystko działa poprawnie - może w cache’u przeglądarki zostały anonimowe postacie? :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Raczej “szamaństwo” w moim wykonaniu (z sb dowiedziałem się o testach dla wybranych…), beta-testy “tuż” przed zlotem… coś jest na rzeczy :wink:

Choć swoją drogą, widzę że pewien przeciek już wystąpił :smiley:

W ostatnich dniach mam istną loterię z grafikami czy avatarami, głównie na blogu - raz ktoś nie ma avatara (ma domyślny), raz ma… grafiki we wpisach podobnie, ładują się jak akurat wiatr zawieje. Problem potwierdzony u minimum 3 osób, ale po komentarzu Fanboja O w ostatnim newsie o wpisach na blogu chyba wynika, że jednak więcej osób tak ma. Sprawdzone na Win8/Win7 oraz IE/FF/Chrome.

Również potwierdzam - niezależne od przeglądarki oraz systemu

Kurcze coś długo trwa problem z tymi avatarami i grafiką. U mnie problem występuje na całym portalu jak i na blogu. Czasami pojawiają się avatary, innym razem znikają, tak samo mam z obrazkami ze strony głównej czy na blogu. Żeby zobaczyć grafikę muszę odświeżać stronę, a i tak nie wiadomo czy się załaduje, czasami działa kosztem innych zdjęć czy avatarów. Kiedyś występował problem “mieszania” avatarów czyli np. z komentarzy na danej stronie każdy miał jakikolwiek avatar z tych użytkowników, którzy pojawili się na stronie. Teraz problem wygląda całkiem inaczej.

Dokładnie, u mnie to samo. Zarówno na desktopie jak i na Windows Phone.

Wiemy o tym problemie i pracujemy nad tym…

wybacz waść, ale lecisz standardem, a nas interesują konkrety… kiedy i co zostało/nie zrobione :?:

Wybacz waść, ale redakcja jest na ostatnim zakręcie przed wprowadzeniem nowej strony portalu. Tak samo już dzisiaj rozpoczyna się Zlot.

Czy jest ładowania pary w gwizdek starej lokomotywy, skoro już za moment na tory zostanie podstawiony super szybki pociąg nowej generacji ??

Remonty torów na koleji też się kiedyś skończą :wink:

Oby nie tylko strona oparta na style metro wszystko płaskie i nieczytelne.

2 posty zostały podzielonye na nowy temat: Brak „ulubionych programów”