Zgłaszanie programów

Może już było, ale nie znalazłem. Chciałem spytać ile średnio trzeba czekać na opublikowanie bądź odrzucenie zaproponowanego programu? :wink:

Dłuuuugo… w moim przypadku był to chyba ponad miesiąc, dokładnie nie pamiętam. Chodziło o program Essential PIM.

Jeay to zależy co maz do zproponowania 8)

Jeżeli zaproponujesz:

Windows Vista (pełna wersja z serialem)

albo

Program do rysowania

(widziałem wiele innych jeszcze bardziej bezsensownych propozycji :P)

to nie doczekasz się nigdy.

Zależy czy proponujesz program autorski (swój) czy stworzony przez innego twórce, opisu, wartości programu. Wszystkie programy przed opublikowaniem są dokładnie testowane przez redakcję, więc na pewno chwilę to schodzi

Rozumiem ;). Dzięki za wyjaśnenie. Na razie zaproponowałem dwa programy: edytor HTML i narzędzie systemowe służące do czyszczenia rejestru. Nie są mojego autorstwa. :slight_smile:

Czas jest bardzo różny. Mamy naprawdę masę różnego rodzaju propozycji. Niestety większość z nich to programy, które… już są w vortalu. Wiele jest też propozycji takich jak pisał fiesta. Jeśli dodamy do tego masę śmieci to już robi się spora liczba programów do obrobienia.

W praktyce największe szanse na szybką publikację mają programy nietuzinkowe - czyli takie których odpowiedników nie ma już w vortalu, najlepiej bezpłatne. Niestety wiele zgłaszanych nam propozycji to np. programy do wystawiania faktur czy edytory HTML, których mamy już od groma, a zgodnie z polityką vortalu staramy się umieszczać ograniczoną liczbę programów jednego typu aby nie robić z serwisu śmietnika (nierzadko umieszczenie nowego programu oznacza więc usunięcie starego, słabszego).

Chciałbym też dodać, że jeżeli ktoś zgłosił jakiś program, co do którego jest przekonany, że jest warty szczególnej uwagi, a nie został on od w okresie większym niż miesiąc opublikowany to zawsze może odezwać się na maila. Na propozycje kierowane ze strony użytkowników forum zawsze patrzymy łaskawszym okiem :wink: W przyszłości zamierzamy w zgłoszeniu automatycznie zawierać nick zgłaszającej go osoby bo w chwili obecnej wszystkie są anonimowe (nie dotyczy propozycji od autorów programów) i nie ma sposobu by wychwycić, że dany program zaproponował jakiś użytkownik na forum, co do którego wiemy, że jego uwagi są zawsze cenne i co za tym idzie jego propozycja programu powinna być bardziej szczegółowo zbadana.