Zgłaszanie zdjęcia na facebooku

Na stronie na facebooku zostało dodane moje zdjęcie co mi się nie spodobało … od 3 tygodni próbuje dobić się wiadomościami ale nawet tego nie czytają … znalazłam więc coś takiego https://www.facebook.com/help/contact/143363852478561 wypełniłam podałam link do zdjęcia 3 dni temu i teraz moje pytania ile musze czekać na reakcje i na jakiej zasadzie to działa (co oni z tym zrobią)

 

Wystarczy będąc zalogowanym zgłosić zdjęcie i opisać dlaczego je zgłaszasz. Włączasz podgląd zdjęcia -> Opcje -> Zgłoś Zdjęcie i masz opcje i wysyłasz. Zazwyczaj po kilku minutach/godzinach zdjęcie znika.

 

PS: popraw tytuł tematu.

Tak też robiłam ale na końcu tego zgłoszenia pisze jedynie że najlepszym rozwiązaniem jest napisanie wiadomości własnie do tej strony i nic więcej

Zawsze możesz usunąć znacznik na zdjęciu by nikt cie tam nie znalazł. Niestety jeśli sprawa tyczy się zdjęcia wrzuconego wbrew twojej woli to możesz go tylko zgłosić lub napisać do facebooka w tej sprawie. No chyba że ktoś Cię nęka tym zdjęciem i umieścił je specjalnie - to wystarczy zgłosić się do góry - np. policji o nękanie.

A ja po prostu chciałam się dowiedzieć czy oni je po tym zgłoszeniu od tak usuną :stuck_out_tongue:

Podobno bez problemu usuwają więc wystarczy tylko czekać :slight_smile:

 

To zależy. Jeśli zdjęcie spełnia regulamin to mogą zostawić. Wszystko jest zależne od tego co zdjęcie przedstawia oraz czy w/w zdjęcie narusza twoją godność.

DagmaraR,

proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Też tego próbowałem niejednokrotnie, lecz bez skutku. Wydaje mi się, że tylko jeśli większa liczba osób zgłasza zdjęcie to oni to rozpatrują. Słabo działa ten mechanizm oj słabo