Zgranie smsów na PC Nokia C6

Witam,

Czy jest możliwość zgrania wiadomości sms na kompa w Nokii C6?? Jeżeli tak to w jaki sposób??

A ten cały OVI soft od Nokii tego nie umożliwia? Powinna tam być opcja kopii zapasowej.

No właśnie OVI soft ma tylko opcje kontaktów, kalendarza i notatek i nic poza tym…

Nie wiem jak sprawa smsów wygląda w twoim telefonie, ale w Nokii 5530 można było ustawić, żeby nowe smsy były zapisywane nie w pamięci telefonu, ale na karcie pamięci oraz była tam możliwość przekopiowania smsów na kartę pamięci (zaznacz wszystkie -> kopiuj/przenieś)

Menedżer plików-kopia zapasowa-zawartość kopii zapasowej i stawiasz ptaszka przy wiadomościach…

Następnie: opcje-utwórz kopię zapasową teraz!

Dodane 25.10.2011 (Wt) 18:41

No i oczywiście w Nokia Ovi Suite też zrobisz kopię wiadomości z C6 …

Tak ja wiem, że mogę zmieniać te ustawienia, ale mi chodzi o smsy, które już mam w telefonie. Skopiować smsy mogę tylko do “Moje foldery” nigdzie indziej.

Kopię zapasową zrobiłem tylko nie wiem gdzie ona się zapisuje.

Kopia zapasowa znajduje się na karcie pamięci w folderze: “Backup”

Folder nie jest widoczny z pozycji telefonu. Musisz podłączyć telefon

albo samą kartę do komputera i musisz mieć w systemie włączone

pokazywanie ukrytych folderów.

Jeśli chodzi o Ovi Suite to trudno wyczuć gdzie program

przechowuje te wiadomości…

Kopie zapisywane są w

mam pytanie…czy da się odzyskać dane z kopii zapasowej którą zastąpiłam kolejną kopią??? przed naprawą zrobiłam kopie zapasową na karcie pamięci, po odebraniu telefonu (Nokia C3 ) przywróciłam kopie i było wszystko ok, po czym chciałam przekopiować kilkanaście numerów które w międzyczasie zapisałam na aparacie zastępczym na czas naprawy. w tym celu przełozyłam kartę sim z nokii do starszej nokii i skopiowałam numery na sim. przełozyłam sim do C3 i skopiowałam numer na tel. w tym momencie w ks. tel pojawiły się tylko numery ze starego telefonu…to w sumie nawet logiczne :wink: więc ponownie zrobiłam przywracanie kopii zapasowej z karty pamięci, ale niestety nic to nie dało, nie mam wszystkich numerów…tylko te ze starego telefonu wygląda na to że zapisało mi nową kopie. mam nadzieje że ktokolwiek zrozumie ten mój misterny opis i powie mi czy istnieje możliwość odzyskania tych danych. będę wdzięczna! pozdrawiam!