Zgrywanie na cd

witam mam problem ze zgraniem filmu z komputera na cd za każdym razem jak klikam kopiuj na cd wyskakuje mi komunikat system windows napotkał problem podczas kopiowania i nie wiem co mam dalej robić proszę pomóżcie

Może wyda ci się dziwne to pytanie, ale masz nagrywarkę czy to CD czy DVD? :slight_smile:

A może po prostu film jest za duży na CD i trzeba DVD? Poza tym… chcesz to zrobić bez użycia programu do nagrywania np. Nero? Bez tego się nie da… To nie działa jak pendrive czy dyskietka.

Nie koniecznie. Windows XP ma wbudowany kreator nagrywania plikow na dyskach CD. Wystarczy doslownie przeniesc plik na naped CD i w ten sposob nagrac zawartosc na dysku CD. Wcale nie potrzebujemy do tego programu Nero.

Zobacz czy nagrasz ten film na płytę za pomocą jakiegoś programu. Jeśli nie to napisz.

walaszi ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.