Zgrywanie na cd


(Krisw) #1

witam mam problem ze zgraniem filmu z komputera na cd za każdym razem jak klikam kopiuj na cd wyskakuje mi komunikat system windows napotkał problem podczas kopiowania i nie wiem co mam dalej robić proszę pomóżcie


(greh) #2

Może wyda ci się dziwne to pytanie, ale masz nagrywarkę czy to CD czy DVD? :slight_smile:


(Piotr Kluzowicz) #3

A może po prostu film jest za duży na CD i trzeba DVD? Poza tym... chcesz to zrobić bez użycia programu do nagrywania np. Nero? Bez tego się nie da... To nie działa jak pendrive czy dyskietka.


(IrasDeeJay) #4

Nie koniecznie. Windows XP ma wbudowany kreator nagrywania plikow na dyskach CD. Wystarczy doslownie przeniesc plik na naped CD i w ten sposob nagrac zawartosc na dysku CD. Wcale nie potrzebujemy do tego programu Nero.


(Marunde) #5

Zobacz czy nagrasz ten film na płytę za pomocą jakiegoś programu. Jeśli nie to napisz.


(Kaka') #6

walaszi ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.