Zgubiona płyta Windows xp


(manfred1) #1

Witam serdecznie otóż muszę wykonać reinstalację systemu Windows xp prof ale niestety gdzies zagubiłem płytę. pozostał mi numer seryjny. mam pytanie skąd można pobrać pełną wersję aby wykonać reinstalację sustemu?


(Chillout) #2

Skontaktuj się z Microsoftem, przyślą Ci płytę.

http://www.microsoft.com/poland/feedback/default.mspx

http://support.microsoft.com/contactus/?ws=mscom


(JNJN) #3

OTy kosmos.JNJN


(manfred1) #4

Zeby nie zasmiecać watku mam jeszcze jedno zapytanie. Znalałem w końcu swoją płytę jest to taka wersja MS Windows XP PRO PL OEM SP2 wcześniej kiedyś pisałem w poście że nie mogę odinstalować sterowników od modemu no i niestety muszę zrobić format systemu. Ale po pierwsze pomimo ustawienia w biosie na cd nie mogę systemu odpalić z płyty a po drugie jeśli nawet wejdę z poziomu MK i kliknę na płytę i próbuje zainstalować podając klucz który aktywowałem w MS to wyskakuje mi komunikat że klucz jest zły. Mam pytanie czy w tej wersji OEM mogę sobie robić format na tym samym sprzęcie który zakupiłem? I czy aby aktywować produkt to pewnie muszę dzwonić do MS Polska.


(system) #5

produkt sie aktywuje dzwoniac lub przez internet mozesz robic na tym samym sprzecie z ktorym go zakupiles


(matusia :)) #6

poczytaj:

http://forum.ks-ekspert.pl/lofiversion/ ... 45369.html


(manfred1) #7

Wszystko oki Mam nosnik mam numer wszystko jest dobrze. Ale od dwoch dni męcze sie z formatowaniem. Na dwóch dyskach mam zainstalowany XP najpier C a potem na D. Podczas startu wchodze do Bios i ustawiam CD na pierwszym Nastepnie staruje mi z płyty. Dochodzę do usuń partycję i własnie jest problem w żaden spsób nie mogę jej usunąc pokazuje mi że mam jakieś tam pliki. Nie wiem co zrobić


(matusia :)) #8

Czytaj:

viewtopic.php?f=13&t=264825&p=1762598#p1762598