Zgubione hasło do Windowsa Millenium

Czesc. Mam taki problem: posiadam oryginalna płytke z Windowsem Millenium, ale zgubiłam do niej hasło. Czy jest jakis sposob zeby je odzyskac, moze jakos z tej płytki odczytac? Szukałam na forum i nie mogłam znalezc podobnego tematu, dlatego mam nadzieje ze ktos z Was tutaj podpowie mi co z tym zrobic. Pozdrawiam.

Chodzi ci o CD-Key? W takim przypadku chyba tylko telefon do Microsoftu. Może za okazaniem opakowania, płyty i certyfikatu autentyczności dadzą ci nowy.

Tak, mam na mysli klucz. O rany, a zna ktos moze ten telefon? :wink:

Sciągnij program Aida32 z wortalu i w zakładce zboku p.t. System operacyjny jest CD-key.

Centrum Obsługi Klienta Microsoft w Polsce

tel. 0 801 308 801 lub 0 22 594 19 99, faks 0 22 594 19 77

Koszt połączenia z numerem 0 801 308 801 to koszt jednego impulsu połączenia lokalnego.

Informujemy o nowych godzinach otwarcia Centrum Obsługi Klienta Microsoft.

Telefoniczna pomoc techniczna i informacja handlowa działa obecnie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00

oraz w soboty od 9:00 do 16:00.

Naja, tylko własnie problem w tym, ze ja tego Windowsa nie mam zainstalowanego nigdzie, dlatego tak mi sie nie uda sprawdzic. :frowning:

Fighter, dzieki za numer. Skoro nie ma innego wyjscia to juz sie chyba pofatyguje i zadzwonie. :cry:

A może na kompie jest gdzieś naklejona nalepka z CD-Key lub leży w dokumentach kompa - zobacz.

Czytałeś wcześniejsze posty ?

Chyba nie - jako OT - skasowano