Zgubiony tel

siemka. kupiłem wczoraj w komisie SE k700i. dzisiaj jaadac motorem zauwazyłem ze nie mam w kieszeni tela.probowałem go szukac ale niestety nic z tego. czy jest mozliwosc zeby oddzyskac jakos ten telefon.miałem wsadzoną karte z mix plusa.

Zadzwoń na ten numer - może znalazca okaże się uczciwy :slight_smile:

numer niestety jest juz wyłączony:( a czy policja moze jakos go namierzyc?

Daj ogłoszenie w gazecie

a czy policja ma mozliowsc zeby go jakos namierzyc?

niestety raczej nie… :?

prawde mówiąc już po telefeonie ;x

szkoda…bo fajny był:( jak znacie jakies sposoby co mam zrobic zeby go oddzyskac to piszcie

Znam ten ból, też kiedyś zgubiłem fona. Jedyne co możesz zrobić to spisać nr imei z pudełka i pochodzić po komisach w nadziei, że znalazca oddał go na sprzedaż. Jak zobaczysz go w komisie to poproś kolesia żeby dał ci się pobawić, wpisz kod *#06#, jak kod się będzie zgadzał z imei’em z pudełka to na 100% to twój telefon. Wtedy zadzwoń na policję, albo po prostu wyjdź z telefonem:P

Czyli ukradnij :o

No wiesz :twisted:

asterisk jak to ukradnij ?

Pomyśl :stuck_out_tongue:

Wytłumacz mi jak można ukraść coś swojego :smiley: , jestem bardzo ciekawy :slight_smile:

moge ci sprzedać k700i stan ideał jakieś 700 zł

niewiem czy to już jest czy ma wejść czy może tyczy się tylko telefonów kupiopnych u operatora ale było cós o tym że jak sie zgubi/ukradną fona to należy do swojego operatora dać cynk podać IMEI i będzie zablokowana możliwośćkorzystania z fona :stuck_out_tongue:

Skoro ten telefon znalazł się w komisie, to musisz

udowodnić, że to Twój telefon.

Jeżeli jeszcze został kupiony w celu odsprzedaży, to jak

sadzisz - kto pokryje jego cenę, by nie było manka ?

a co z policją?czy jest mozliwosc zeby namierzyli gdzie znajduje się ten telefon?

asterisk no to poprostu zadzwonić na 997 i tyle :stuck_out_tongue:

niestety nie.

jeżeli zadzwonisz na policję to tylko spiszą nr. imei i jezeli ktoś by oddał taki telefon (uczciwy znalazca) to by wiedzieli komu oddać :roll: (chyba ;p)

niesttey nie mogą namierzyć telefonu.

najlepiej idź na policję to się wszystkiego od nich dowiesz ;s

Pewnie że może. Dajesz im numer tel. ,imei(powinien być na pudełku) ,i paragon. Namierzą go.

Oni tak działają tylko w wypadku zagrożenia zdrowia lub życia.