ZHPDiag: jak wyświetlić listę szkodników?

Oki, sprawdzę

Z tym jest praktycznie to samo i nawet wygląda identycznie jak poprzedni, tylko kolory inne. Mam tylko jakiś bezsensowny raport po włosku >:(
Gdzie niby ta lista wykrytych ma się wyświetlać?

Mnie od razu lista pokazywała się po kliknięciu w report, ale teraz może w folderze? To program portable, ale powinien mieć folder ustawień w roamingu.
Teraz próbowałem, ale stawał na 52% i za chiny ludowe nie ruszał.

Nic mi się nie pokazuje po kliknięciu w raport, tylko zapisuje raport na pulpicie, ale ciężko z niego coś wywnioskować… Niby są tam jakieś PUP wg niego, ale te programy akurat używam od dawna.
W każdym razie ów raport jest mało czytelny, do tego po włosku, a ustawień żadnych nie widzę. W ogóle w cokolwiek klikam, to nic się nie dzieje

Do kitu z tymi programami. Rzeczywiście w roamingu ma folder, ale gdy ma usunąć cos potrzebnego, to lepiej nie ryzykować.

1 polubienie

Jednak pokazuje się ta lista w ZHPCleanerze po kliknięciu w Napraw. Bałam się w to klikać, bo myślałam, że od razu zacznie naprawę, a ja nawet nie wiem co znalazł.
Jedyna pozycja z wykrytych, której nie znam, to takie cuś:

Nie wiem co z tym zrobić…
@Edycja:
Już wiem, to nic groźnego. Wpis od MS Office Starter

To zostaw, mnie też znalazło dziwadła a patrząc po nazwach to był Manager muzyki od Google na PC, bo chciałem bez limitu wyeksportować piosenki zanim YT Music wejdzie na dobre.

1 polubienie