Zielona Ramka = Nie zrozumiałe problemy

Cześć ! Pewno niektórzy userzy mnie kojarzą z problemu który był na plikach systemowych. Teraz idę do was z kolejnym problemem który mnie tak nęka że to nie pojęte.

 

Otóż, problemem jest ta zielona ramka, która znikąd mi się pokazała przy programach takich jak:

  • Sony Vegas Pro

  • 5-mode oscar edition (Stery do myszki)

  • Gaming Keyboard. 

 

Nie rozumiem jej znaczenia, dzisiaj zainstalowałem aktualizację do karty graficznej. I po niej, wyskoczyły mi te  ramki, odnoszę wrażenie, jakby ta  ramka mówiła że nie wykrywa czegoś. Sterowniki zdowngradowałem, skutek był nikomy, odinstalowałem nawet i zainstalowałem (wraz z resetami - także bez skutku). Załączam zdjęcia z iv.pl:

To nie jest czasem jakiś sandbox ? (Avasta ?)

Nie mam Avasta - Mam świeżo zaaktualizowanego Comodo Internet Security Premium (Firewall + Antyvirus), ale - czy to może być przyczyna tego że incydentu?

Jest to ramka oznajmiająca że program jest wirtualizowany w sandboxie. Musisz je wykluczyć z sandboxa lub wyłącz sandbox i sprawdź.

Właśnie na to samo wpadłem - Postanowiłem wyłączyć na 15 minut sandboxa, i sprawdzić te same programy, czy wyświetli się to obramowanie, okazało się, że to sandbox zaświrował, ale dlaczego ? Wcześniej nie miał takich zachowań do moich sterowników, czy Programu . Włączyłem go samodzielnie, i włączyłem sterowniki do myszki, to zapytał, co ma zrobić z powyższym plikiem. Ale dalej mnie nurtuje problem z sandobxem, czy przy resecie nie wystąpi to samo .

Za ramką i problemami z menu i innymi na 99% stoi Comodo :wink:

Dziękuje ci Łukash za pomoc, Comodo jest przyczyną do tych ramek, odświeżyłem sandboxa i wszystko wróciło do poprzedniego stanu, problem uważam za rozwiązany :)! Do zamknięcia.