Zielone kropki na ekranie - problem (Sterowniki/grafika)

Witam mam problem gdyż jakiś czas temu przy aktualizacji sterowników do karty graficznej, wszystko mi się wykrzaczyło i pojawiły się artefakty, ale po uruchomieniu ponownym komputera zniknęły, więc to zignorowałem. Jedyny problem jaki pozostał to migające zielone piksele występujące podczas przeglądania stron internetowych i czasem podczas oglądania filmów (youtube lub z dysku), pojawiają się tylko na specyficznym kolorze szarym i są widoczne na screenshotach: http://i46.tinypic.com/m0byp.jpg Poza tym nie ma żadnych problemów, ale zaczyna mnie to irytować. Próbowałem wywalać sterowniki, instalować od nowa, aktualizować itp. Jak dotąd nic nie pomogło. Ktoś ma pomysł co jeszcze można poradzić? Moja karta graficzna to Radeon HD4870 512MB.

Z góry dzięki za pomoc.

Grafika Ci pada… podaj temperatury jakie ma, może się przegrzewa

Ale np. podczas grania w gry nawet te bardziej wymagające kompletnie nic się nie dzieje, wszystko chodzi ładnie i pięknie. Kropki pojawiąją się tylko na tym jednym odcieniu szarego, poza tym nie ma ich w ogóle. Temperatura jest wysoka, owszem ale zawsze taka była z tego co pamiętam. W końcu to Radeon. temp: http://i45.tinypic.com/29b0kxy.jpg

81 stopni? Masz chłodzenie aktywne czy pasywne? Z wiatraczkiem czy bez karta?

Za wysoka temperatura

Widzę że jest na screenie jest i prędkość wiatraczka… no ale ja na pasywnej karcie takich temperatur nie miałem

chłodzenie aktywne, ale z tego co pamiętam od nowości w tej karcie temperatura w spoczynku oscylowała w granicach 70*C. W każdym razie grając w gry jak np. Skyrim słychać, że wentylator wchodzi na wyższe obroty i nawet po godzinach grania bez przerwy nic złego się nie dzieje. Weź też poprawkę na to, że to Radeon słynny z wysokich temperatur. I jak wspominałem problem zaczął się kiedy wykrzaczyła mi się aktualizacja sterowników.

Tempartaura grafiki zależy od producenta karty jakie tam założył chłodzenie, to że Radeon to nie ma nic do rzeczy

Przy takich temp. grafika traci żywotność…

Wywaliło Ci sterowniki bo karta mogła mieć wtedy awarie z przegrzania.

Temperatura to jedno nad czym trzeba popracować

Mówisz że te sterowniki… a przy ponownej reinstalacji sterowników usunąłeś stare? Jeżeli nie to musisz tak zrobić… co do sterowników to wrzuć też starsze i sprawdź bo nie zawsze najnowsze są najlepsze dla danego modelu

czpl , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038