zinteg"Sigmatel", działają tylko dwa przednie głośniki z 5.1

Witam. Dwa formaty temu kupiłem głośniki Creative Inspire T6100. Głośniki podłączyłem i okazało się, że działają tylko dwa przednie głośniki. Prosiłem o pomoc na forum “dobreprogramy” i polecono mi, abym zaktualizował oprogramowanie karty dźwiękowej co też uczyniłem. Po aktualizacji oprogramowania działały wszystkie głośniki. Po formacie powtórzyłem aktualizację oprogramowania dźwiękówki, ale nie dało to oczekiwanego efektu. Zaktualizowane oprogramowanie dźwiękówki widziało tylko dwa przednie głośniki. Niezaktualizowane oprogramowanie widzi wszystkie głośniki z tym, że tylko dwa przednie głośniki odtwarzają muzykę, pozostałe odtwarzają jedynie dźwięk który generuje aplikacja testowa oprogramowania dźwiękówki. Miałem nadzieję, że sytuację poprawi kolejny format, który wykonałem przedwczoraj. Niestety tak się nie stało. Problem z dźwiękiem zaczyna mnie irytować w związku z czym proszę Was o pomoc po raz kolejny.

karta dźwiękowa: zintegrowana “Sigmatel” Opis urządzenia z Everesta: Typ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1] PCI (oprogramowanie niezaktualizowane)

dane z menedżera urządzeń: SigmaTel High Definition Audio CODEC

płyta główna: INTEL D946GZISSL (dane z karty gwarancyjnej)

Dane z Everesta:

Pomóżcie mi naprawić zaistniały problem ![-o<