Zintegrowana grafika w procesorze nie działa jak powinna

Witam.
Mam płytę główną MSI MPG Z390I Gamming Edge AC i procesor Intel i5-8600T, wszystko jest OK poza jedym przypadkiem. Gdy chcę mieć obraz tylko z integry, to ona działa jeżeli jest wsadzona karta na PCIE, ale jeżeli wyciągnę kartę na PCIE to już komputer się nie chce uruchomić, tylko na pół sekundy mignie zasilanie i się wyłącza i tak w kółko. Oczywiście karta na PCIE działa i wszystko jest dobrze, tylko jak chcę mieć obraz z integry bez zainstalowanej zewnętrznej karty, to nie chcę się komp uruchomić. W UEFI kombinowałem z wszystkimi możliwymi opcjami, a jest ich niewiele, jeżeli chodzi o konfigurowanie integry i karty zewnętrznej i na żadnym ustawieniu niechciało mi to działać. Być może coś jeszcze trzeba wyłączyć lub włączyć w innych ustawieniach, o czym ja nie mam pojęcia. Z góry dziękuję za pomoc.

Jeśli już wyjmiesz kartę graficzną i zrobisz reset biosu zworką to powinien się włączyć.
Jeśli się nie włączy to coś jest nie tak, moze aktualizacja biosu naprawi problem.

Tak, robiłem reset biosu bez zewnętrznej karty i nic nie pomogło, ale aktualizacji rzeczywiście nie robiłem. Spróbuję. Dzięki za odpowiedż.