Zintegrowana karta graficzna - można wymienić?

Witam. Dość niedawno kupiłem laptopa (ASUS X51 Series).

Wszystko świetnie - 2 GB RAM-u, 160 GB miejsca na dysku (dla mnie w zupełności wystarczy), Vista Home Edition.

Mam pewien problem - gdy kupiłem laptopa, karta graficzna nie miała większego znaczenia.

Teraz, gdy coraz bardziej interesuję się grami, moja ZINTEGROWANA karta graficzna MOBILE INTEL GMA X3100 (448 MB) jest za słaba!

Czy istnieje możliwość wymienienia samej karty graficznej?

Jeśli tak, to jaką polecacie?

Może to być głupie, że zadaję takie pytanie, ponieważ odpowiedź może być jedna, lecz ja o niej nie wiem.

Nie jestem obeznany w sprzęcie komputerowym - lubię tworzyć grafikę, ale to już odbiegnięcie od tematu ;p

Więc proszę o trochę zrozumienia.

Z góry dziękuję i pozdrawiam :slight_smile:

Zintegrowanej nie wymienisz . Ona jest juz na stale zamontowana z plyta głowna wiec jak bys chcial wymienic grafike zintegrowana to musailbys cala plyte wymienic co jest w ogole nie opłacalne . Chyba ozna zamontowac dedykowana ale nie wiem do konca

do gier niekupuje sie laptopa tylko blaszaka kturego morzna konfigorowac do woli

A tym bardziej ze lubi tworzyc grafike to nie ma szans .

Laptop sie nie nadaje do obrobki grafiki . Musiałbyś dać z 10000zł żeby odtrzymac sprzet (porzadny laptop ktory by ci sie nie scinal jak bys cos tworzył)

Dziękuję bardzo.

Czyli trzeba zbierać na skrzynkę ^^

Pozdrawiam.