Zintegrowana karta zamiana

Dzień dobry właśnie przyszła mi Karta graficzna mam pytanie gdyż aktualnie korzystam z zintegrowanej mam odinstalować sterowniki od niej i dopiero wkładać nowa czy można zostawić te sterowniki czy one są potrzebne żeby komputer działał?

Napisz coś więcej o płycie głównej, oraz o kupionej nowej k. graficznej i systemie operacyjnym. Najczęściej wystarczy wsadzić nową kartę (podłącz prawidłowo zasilanie i przełącz kabel sygnałowy od monitora) i włącz komputer, potem zainstaluj sterowniki. Czasem wypada przeczyścić rejestr z niektórych śmieci po zintegrowanej karcie.

1 polubienie

Karta graficzna GeForce GTX 950 a płyta główna FC Gigabyte ga-31m-es2l wiem że jest stara i nie wyciągnie z karty 100% mocy

@Zer0wolf ważne, żeby zasilacz był w miarę dobry i miał złącze 6-pin do karty.

Ma. sterowników nie widzę żadnych w zainstalowanych programach

Włóż nową kartę, zainstaluj do niej sterowniki, a następnie w BIOSie spróbuj wyłączyć zintegrowaną.

Też wydawało mi się, żeby w biosie wyłączyć grafikę zintegrowaną. Takiej możliwości jednak nie miałem (płyta M2NPV-WM). Po włożeniu nowej karty należało tylko podłączyć do niej monitor i zainstalować sterowniki. Być może zależy to od płyty głównej.

Z reguły bios płyty przy włożeniu karty dedykowanej automatycznie wyłącza integrę - oczywiście nie jest tak we wszystkich płytach głównych.

1 polubienie

Powinien odłączyć automatycznie.