Zła budowa strony?

(Slawomirrr1) #1

Witam mam mały problem google nie wyszukuje mi mojej strony inni mówią mi że mam złą budowę i w expolerze nie otwiera mojej

strony poprawnie, wiec zależny to od budowy czy nie ?

(Jacek4565) #2

A zarejestrowałeś swoją stronę w google?

(kalamita) #3

U mnie zarówno w Firefoxie jak i w Internet Explorerze wyświetliła się poprawnie.

Zła budowa czyli dokładnie co ?

A dodałeś do katalogu google że chcesz ją widzieć w wynikach wyszukiwania ?

(Slawomirrr1) #4

dodałem stronę do indeksu google tylko

u mnie w expolerze budowa strony się zlewa wszystko

Wiec co proponujecie abym zrobił ?

(kalamita) #5

Dodanie do indeksu google to jeszcze nie wszystko, stronę trzeba wy-pozycjonować żeby znalazła się na pierwszej stronie z wynikami.

U mnie w Explorerze strona wyświetliła się poprawnie, więc nie wiem co Ci się dzieje ze stroną, bo nic nie napisałeś czego konkretnie problem dotyczy .

(Slawomirrr1) #6

dodałem już do 200 katalogów co dziennie dodaje 10-20 katalogów, a różnicy nie ma żadnej.

tak mi się otwiera strona w expolerze http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/df7d2834.bmp

w Mozilli otwiera się dobrze

(kalamita) #7

Zaktualizuj Explorera do najnowszej wersji.

To mi wygląda na to że gdzieś w którymś miejscu albo masz jakiś znacznik niedomknięty albo JavaScript nie działa pod Twoją wersją przeglądarki albo Twój CSS nie jest obsługiwany przez Twoją przeglądarkę.

Samo dodawanie do katalogów nie daje nic. Ważne są unikalne wejścia na Twoją stronę przez użytkowników.

(Slawomirrr1) #8

aktualizacja pomogła :slight_smile:

Oczywiście wykupuję reklamy w buxach itdp rezultaty tam takie http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/cead1fd4.bmp

Wiec chyba unikalne wejścia to nie to

(kalamita) #9

Wyświetlenia strony to ile razy dana strona była wyświetlona (nawet przez tego samego użytkownika), natomiast unikalne wejścia to liczna wyświetleń Twojej strony przez użytkowników, każdy z różnym adresem IP

(Slawomirrr1) #10

w stat4u Ilość dziennych unikalnych użytkowników 1 października miałem 1833

Wiec ile muszę mieć unikalnych wejść tak średnio dziennie ?

(kalamita) #11

W ciągu jednego dnia czy od początku.

Panuje zasada: im więcej tym lepiej :))