Zła nazwa płyty głównej

Zła nazwa płyty głównej przez co niemoge zainstalowac programu AIBooster oraz ASUS PCProbe wyskakuje błąd

errorlw1.jpg

cpuznq6.jpg

w Cpu-z pisze ze mam PackardBell BV

plyta2vq2.jpg

a na plycie pisze ASUS M2N-NVM/S

jak zainstalowac te programy?

które ?? cpu-z ?? tego programu się nie instaluje :P… widocznie nie obsługuje twojego sprzętu. spróbuj everest, sisoft sandra 2007.

chodzi mi oto ze niemoge zainstlaowac Ai Booster bo pisze ze niemam plyty ASUS w CPU-z pisze ze mam packardbell a na zdjeci ostatnim widac ze mam asusa

08042007164927ry4.png

w everescie pisze nieznane

a w SiSoftware Sandra pisze

Mainboard

Bus(es) : PCI PCIe IMB USB FireWire/1394 i2c/SMBus

MP Support : 1 Processor(s)

MP APIC : Yes

System BIOS : Phoenix Technologies, LTD M2N-NVM 0301

System : Packard Bell BV ISTART 2007

Mainboard : Packard Bell BV M2N-NVM

Total Memory : 447MB DDR2-SDRAM

Sterowniki od płyty głównej zainstalowane ??

to pewnie dlatego ausus oficjalnie nie przyznaje się do tych płyt głównych(które siedzą w packardbell’ach), to normalne. packardbell’e to są komputery markowe.

Niemam system byl juz zainstalowany z komputerem i wszystkie sterowniki byly nic nie instalowalem.

Wiec nie zainstaluje tych programow?

nie

Spróbuj może tak:

otwórz zawartość płytki CD dołączonej do płyty głównej Asus’a. Poszukaj folderu Software czy coś takiego, tam gdzie siedzi instalka programu Asus PCProbe, powinien być tam też folder zawierający instalkę Asus PCProbe2. Niektóre płyty wymagają instalowania tej właśnie wersji, u mnie np. działa tylko wersja 1, wersja druga się nie instaluje - wyrzuca podobny komunikat. Z kolei u znajomego działa tylko druga wersja programu :). Widać jedna wersja obsługuje jedne wersje płyt Asus’a, druga wersja pozostałe.

Spróbuj może się uda. Możesz też spróbować pobrać na stronie Asusa najnowsze wersje tych programów… może one będą się instalować bez problemu.

To wyskakuje

08042007202253ex8.png

08042007202325wq4.png

Niedostalem zednej cd z komputerem

nie zainstalujesz tego softu, bo ASUS nie supportuje płyt głównych montowanych w PackardBell’ach !!