Zła praca myszy

Mysz spowalnia lub zatrzymuje sie gdy otwierane są stronki WWW. Czy można coś zaradzić? Przed reainstalacją XP działała ok.

Spróbuj przeinstalować sterownik myszy czyli usuń go

(Mój komputer->właściwości->menadżer urzadzen->mysz i inne urzadzenia wskazujace->Twoja mysz PS/2->odinstaluj)

Po restarcie komp sam wykryje mysz od nowa…

Nie wykluczone ze mysz może zaczynać sie psuc (elektronika lub kabel może byc uszkodzony)

Mysz kulkowa czy optyczna :?:

Jak kulkowa to wyjmij kulkę i wyczyść rolki z kurzu.

Jeśli optyczna to w sensorze optycznym mógł się zebrac kurz,odwróć mysz i dmuchnij w sensor,może wywabisz kurz :wink:

Ja mam optyczna kupiona w angli i mam taki problem ze dosyc czesto jej odbija i nagle przesówa sie do krawedzi ekranu tak szybko ze sie gubie gdzie mi sie mysz podziala. mial juz ktos podobny problem?

A co do twojego problemu to jaka masz myszke czy miales do niej jakies sterowniki? to zwykla mysz czy ma jakies dodatkowe przciski?

To ze mysz wariuje, a kursor ucieka na skraj ekranu to wina sterownika lub biosu plyty glownej. Niechce sie rozwodzic na ten temat ale sam tak czasem mam. Zrobie restart kompa i wszystko gra. Sporadycznie mysz wariuje i wtedy mam wlasnie takie problemy. Kiedys mialem w myszy uszkodzony kabel i tez podobne rzeczy sie dzialy. Mozliwe jest tez zaklucanie sygnalu w kablu tejze mysz poprzez telefon komorkowy. Jak ma telefon blisko myszy i dostaje smsa to czasem mi kursor samoistnie sie przesowa po ekranie.

tyle :roll:

Może masz jakiegos syfa? Niektóre trojany mają opcje kontroli myszki, wysyłania kursora na określone wspólrzędne.

R3s3t :lol: :lol: :o :wink: Smieszne

Rycho: Jaka przeglądarka ? Wychodzi na to że komp ci “laguje” gdy się stronki ładują ja na Operze też tak mam czasami :stuck_out_tongue: