Złamana blaszka przy porcie ps2 na płycie głównej asus m5a97 r2.0

Witam podczas wyciągania płyty głównej z komputera zahaczyłem  blaszke o obudowe i ją złamałem  na pół czy może płyta główna być uszkodzona ? 

post-204266-0-94129600-1437227405_thumb.

post-204266-0-10015700-1437227533_thumb.

Nie

Powiedziałbym, że to swojego rodzaju tylko ozdoba.

a jeśli kiedyś by ta płyta sie sama np spaliła nie z mojej winy i jak mam gwarancje to mogą mi naprawić pomimo ze ta blaszka się ułamała ?

a jeśli kiedyś by ta płyta sie sama np spaliła nie z mojej winy i jak mam gwarancje to mogą mi naprawić pomimo ze ta blaszka się ułamała ?

Wątpię żeby to był powód do złamania zasad gwarancji. Nie jest to żadne uszkodzenie czysto sprzętowe. Poza tym ta “blaszka” chyba i tak powinna być zdemontowana podczas instalacji płyty do obudowy.

tej blaszki nie da się wyciągnąć jest jakoś przymocowana do portu ps2 i   jest to bez sensu bo na innych płytach nie ma blaszek ale dzięki za pomoc

Nie zganiaj na kogoś o imieniu “się”

 

Powinno być:

“Zahaczyłem blaszką o obudowę i ją złamałem” i nie próbuj wmawiać, że jednak było inaczej.

 

 

Nie ma co teraz “gdybać”, jeśli przytrafi się coś poważniejszego to będziesz się szczegółowo zastanawiał, jednak nie powinno to stanowić przeszkody w naprawie gwarancyjnej innej usterki płyty głównej.

ok poprawiłem swój błąd