Zle chodząca karta graficzna

Mam problem z kartą graficzną GeForce 7600 gs gdyz po zainstalowaniu sterownikow nie działa poprawnie nadal są takie paski jak sie zjeżdza na dół strony ale nie takie jak bez sterowników ogólnie zamula mi sie przeglądarka gdy z niej korzystam typu facebook i inne istalowałem już przeróżne sterowniki do tej karty graficznej ale nadal jest to samo , mam też problem z oglądaniem filmów nie moge dać na duży ekran full screen bo tak się tnie że to jest nie pojęte już jestem zmęczony szukaniem przyczyn czy sterownikow odpowiednich do tego ktoś wie jak moge na to poradzić z góry dziękuje. Tak jeszcze myśłałem że to może być wina windowsa gdyż też mam problem z nim jak pochodzi dłuzej komputer to nie moge normalnie kliknąć start i wyłącz bo sie zawiesza musze wcisnąć przycisk na komputerze . I dodam jeszcze ze jak ustawiam na 32 bit to juz jest masakra musze dac na 16 bit .

Mój sprzęt

Windows xp media center edition ver 2002 Service pack 3

Karta graficzna GeForce 7600 gs

Ram 1gb

Procek 2 rdzeniowy po 2,66ghz

Masz tyle problemów, ze najlepiej jakbyś sprzedał lub dal komuś kompetentnemu swój komputer.

2 problemy chce tylko rady na tą karte graficzną a nie bez sensowne odpowiedzi takie jak twoje .

Jakie masz obecnie sterowniki od karty graficznej?

Kiedy ostatnio dogłębnie i czym „czyściłeś” komputer?

nareszcie ktoś odpisał .Już ci mówie mam program Avast ktory nie jest najlepszy i nie pamiętam w sumie nawet kiedy czyscilem a stery to : 304.79-desktop-winxp-32bit-international-beta

Najpierw przeczyść komputer np. programem CCleaner, zdefragmentuj dysk twardy i dla bezpieczeństwa przeskanuj system programem Malwarebytes.

Następnie pobierz sterowniki ale w wersji stabilnej, dodatkowo możesz przy okazji zaktualizować DirectX.

z jakiej wersji stabilnej bo nie rozumiem .Wybacz

Ostatnia stabilna wersja sterowników NVIDIA to 301.42:

http://www.geforce.com/drivers/results/44986

A bardzo dziękuje poinformuje jak wszystko zrobie . :slight_smile:

Dodane 24.08.2012 (Pt) 19:09

Czyli tak mianowicie ■■■■ nic sie nie zmienilo pomimo ze bylo 10 wirusów wszystko zrobiłem co kazałeś i nić ale pamiętam że kiedyś zainstalowałem starsze stery do karty juz nie pamietam i w miare chodziło . Proszę o pomoc może to coś z systemem nie wiem ; /

Wywal sterowniki z numerem 304 i zainstaluj 285.