Źle działająca klawiatura

Witam, nie jestem informatykiem ani znawcą komputerowym dla mnie to czarną magia. Mam stary komputer który służył mi do zagrania w starsze gry od czasu do czasu lecz rok temu przestała mi działać klawiatura. Pomyślałem że się zwyczajnie zużyła lub coś w tym stylu. Kupiłem nową i okazało się że działa tak samo jak poprzednia… kliknę ‘A’ i albo mi nie napiszę, odczyta po około 2 sekundach lub napiszę mi “aaaaaaaaa” tak samo jest z innymi przyciskami. Podpinałem ją do różnych wejść mojego komputera I nic się nie zmieniło a myszka działa prawidłowo na każdym wejściu (podkreślam że u innych klawiatura działa prawidłowo) jest okres kwarantanny co się wiąże z nudą i pracami w domu przez komputer co jest ciężkie bez klawiatury. Wszystkie odpowiedzi biorę pod uwagę ponieważ komputery są moją słabą stroną

Sprawdziłbym, czy czasem złącza USB nie są zakurzone bądź zabrudzone. No chyba, że to PS/2 (okrągła wtyczka), to piny powinny być proste. Takie zachowanie wygląda mi na zwarcie.

Może to też być kwestia programowa. Co było ostatnio robione na tym komputerze? Pobierałeś coś z internetu bądź instalowałeś?? Jaki Windows? Jeśli się na tym nie znasz, to jakie logo jest podczas ładowania się systemu? Możesz załączyć zdjęcie.

Niczego nie instalowałem przed tym problemem, mam Windowsa 7, logo jest American Megatrends jeśli o to chodzi


tutaj jest zdjęcie ładowania systemu
Zapomniałem jeszcze powiedzieć że dioda klawiatury się nie święci, teraz po odpaleniu działa przez około 10 minut po delikatnym oczyszczeniu wnętrzu komputera z kurzu

sprawdź na innym PC

Działa u innych prawidłowo

podłącz inną ale na ps2

w ustawieniach zmień szybkość wprowadzania znaków

W sensie w panelu sterowania oczywiście

obraz

obraz