Źle działający drążek analogowy w padzie iSmart Sp 3030

 Witam, o pewnego czasu jestem posiadaczem joysticka iSmart Sp 3030. W zasadzie dobrze się sprawdza, ale prawy drążek analogowy nie działa prawidłowo. Kiedy przechylam go w dół reakcja jest taka jak po wciśnięciu przycisku 3, po przechyleniu go w prawo dzieje się to co przyciśnięciu przycisku 2(Mam szczerą nadzieję, że wszyscy zrozumieli o co mi chodzi)

Wie ktoś jak to naprawić? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi! :slight_smile:

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Na własne stery, czy działa na sterach systemowych?

 

A jak na drugim kompie, bo może uszkodzony?

Używam sterowników z płyty, która była dołączona do pada

To może jest jakaś aktualizacja oprogramowania u prodecenta -  sprawdź?

 

Obowiązkowo sprawdź na innym kompie.

Na stronie producenta nie znalazłem sterowników do tego modelu, za to na pewnym forum dowiedziałem się, że ten pad jest chińską podróbką podszytą pod iSmarta-a.