Źle odinstalowany norton

…Chciałbym ponownie zainstalować Norton Antivirus professional, jednak poprzednio program został usunięty poleceniem delete. Bez odinstalowywania. Teraz nie można ani odinstalować starego ani zainstalować nowego programu. W regedit znalazłem wiele wpisów z frazą Norton Antivirus, czy można je pousuwać bez konsekwencji? i czy rozwiąże to problem?

pozdrawiam

Próbowałem takiej metody. Niestety Norton Antvirus zbyt “mocno” integruje się z “systemem”. Po ręcznym czyszczeniu rejestru system się wyłożył. Więc odradzam ręczne czyszczenie rejestru z wpisów Nortona. (Program odinstalowałem za pomocą “dodaj lub usuń programy”).

Jak już to popróbuj z jakimś programem do automatycznego czyszczenia rejestru ze zbędnych wpisów w stylu RegCleaner, niestety za 100% takiej operacji (czytaj: czy uda się ponownie zainstalować nortona) nie jestem w stanie zaręczyć.

usun wszystkie wpisy w regedit co do nortona i przelec jakims program do czyszcenia rejestru typu jv16PowerTools,RegSupreme

http://www.macecraft.com/downloads/

programy sa w wersji TRIAL ,ele w pelni funcjonalne

polecam

miałem podobny problem. usunąlem wszystkie wpisy zrejestru z wyrazami norton i symantec i mimo wszystko musiał jakiś ślad pozostać bo mi sie nie udalo ponowniezainstalować nortona. teraz mam AVG antywirus. już mi pare razy zadzialał polecam. a norton poczeka do następnej reinstalki systemu