Źle przeniesiony folder na inny dysk

Witam.
Założyłem sobie drugi dysk SSD do laptopa.
Przeniosłem foldery które zajmowały dużo miejsca łącznie z pulpitem na w/w dysk.
Przenosząc folder Dokumenty, nie wpisałem nazwy i folder ten przeniosło mi bezpośrednio na dysk D. Nie mogę teraz tego przenieść, gdyż klikając we właściwości otwierają mi się właściwości w/w dysku a nie dokumentów.
W jaki sposób mogę to naprawić aby na dysku D pojawił się foder z tymi dokumentami, łącznie z poprawnie działającymi odnośnikami(lewy pasek w okienku)

Spróbuj w lokalizacja wrócić na dysk „C” z nim?

Nieważne od lokalizacji tego folderu nie usuniesz normalnie. Podobnie jak byś stworzył „Program files” - będzie to samy bo do są nazwy zarezerwowanie. Najprostsze rozwiązanie - Odpalić kompa z WindowsPE i wtedy normalnie do przeniesiesz z powrotem.

krystian3w nie rozumie mnie o co chodzi. Nie możesz przenieść tego pliku z poziomu windows na kompie chyba że stworzysz sobie uprawnienia - opis jest na necie. Lepiej przenieść go przez Windows PE zbootowany z pendive bo wtedy on olewa uprawnienia na innych dyskach niż pendrive. Ja sobie przez przepadek przeniosłem Program files i tak wróciłem z powrotem. Pewne nazwy katalogów są zastrzeżone. Nie możesz zrobić tego co powiedział ci krystian3w bo nie masz uprawnień. Musiał byś je dodać do folderu gotsz jakie jak ma system

Od jakiegoś czasu system potrafi robić takie błędy. To poważne błędy.
Jak je naprawić? Najprościej przywrócić system za pomoca obrazu systemu.

Jeśli system jest sprawny to te foldery mozna próbować przywracać poprzez Rejestr ponieważ do niego odwołuje się explorer.exe.
Ale dotyczy to tylko oryginalnych folderów systemowych jak np. te

Mozesz spróbować przywrócić Folder Dokumenty korzystajac z linku powyzej ale czy w tym przypadku zadziała? Nie wiem.
Co do dysku który został zmapowany jako folder to przyznam sie szczerze, nie wiem jak, poniewaz niewiadomo co „programowo” sie stało.
Zeby „normalnie” wstawić tam folder który nie jest standardowy trzeba wykonać mnóstwo pracy. Link poniżej

Przypuszczam ze podobnie wiele trzeba by to usunać. jest tylko jedno ale. Trzeba wiedzieć co gdzie zostało zmienione.