Złe sterowniki do adaptera wi-fi

Witam mam następujący problem mam adapter wi-fi z liveboxa xg-762, już dawno temu zainstalowałem sobie system windows 7 niestety sterowniki do adaptera dołączone na płycie nie działają poprawnie w systemie windows 7, błąd objawia się tym że jak najpierw podłączę jakieś urządzenie usb np. pendrive ( to jeszcze wszystko fajnie chodzi) problem zaczyna się kiedy odłączam to urządzenie,po prostu wyłącza mi się adapter jak bym ja go odłączył, muszę go ponownie wysadzić z gniazda usb i znowu włożyć. Zainstalowałem sterowniki do tego adaptera prosto ze strony tp niestety powodują one inny błąd BluScreen czyli ekran śmierci. Bardzo proszę o pomoc.

Właściwie dziwna sprawa, ponieważ u mnie ten sam adapter działa pod win7 x64 wzorowo. Odinstaluj sterowniki jakie dotąd do niego zainstalowałeś, przeczyść system i uruchom instalację z płyty livebox, przechodź krok po kroku i podłącz adapter dopiero wtedy, gdy instalator o to poprosi, nie wcześniej. No chyba że masz jakąś ‘wczesną’ wersję sterowników na płycie, w co w sumie wątpię.