Złe Sterowniki,zawieszki systemu

Witam od czasu zainstalowania Nowych Sterowników graficznych ze strony producenta Nvidia, Komputer zawiesza sie podczas spoczynku lub grania , w trybie awaryjnym nic się nie dzieje. Jak np: zainstaluje sterowniki graficzne z Płyty wszystko jest dobrze .Moje podzespoły

System: windows 7 ultimate 64bit

Pamiec ram: Kingston DDR3 4gb

karta graficzna: GTX 560 SE

Procesor: Intel Core i5-2400 CPU 3.10GHZ (Cztero rdzeniowy)

Płyta głowna:Intel P61/H61 Utility

Zasilacz: 450 W Logic

jak zainstaluje sterowniki to na 2 dzień zawieszki co 2min.A teraz do gier to są potrzebne wersje nowych sterowników :cry: .Proszę o pomoc

Czasami po odinslowaniu lub zainstalowaniu wyłącza sie monitor

teraz korzystam z sterowników beta (326.19) juz mialem je wczoraj ale dzisaj znowu zawieszki juz mam tego dość :frowning:

MS ma od jakiegoś czasu w windows update sterowniki Intela i Nvidii… Możesz je pobrać wraz z aktualizacją Windowsa…

Nie jestem obcykany w tym temacie, ale na pewno istnieją osobne aplikacje do skutecznego odinstalowania starych sterowników nvidii.

Skąd ty te sterowniki ściągnąłeś? Ze strony Nvidii? Zainstaluj te ze strony producenta sprzętu. Te informacje odczytasz tylko z pudełka albo z karty graficznej. Jeśli to karta Asusa to masz 99% sterownik po modyfikacjach :wink:

To może trzeba korzystać, ze sterowników producenta karty?

Bałagan w systemie?

Windows 7 na oryginał NIE wygląda?

Zasilacz do wymiany?

Inne.

jacek ze strony producenta? nie wiem o co ci chodzi.Mógłbyś podać linka

Nowe sterowniki Nvidi są felerne.

Korzystaj ze starszej wersji sterownika lub tego z płyty.

Dodane 03.11.2013 (N) 10:30

Ze strony producenta karty graficznej, podaj model karty graficznej.

gdzie to można sprawdzić.Teraz zainstalowałem sterowniki te nowsze narazie nic sie nie dzieje weszlem w windows update i tam była aktualizacja Nvidi i dalej nie pamietam co pisało

Na płycie od sterowników pisze Gainward.

http://us.download.nvidia.com/Windows/3 … l-whql.exe

nVidia GPU Driver

Date: 2013-09-23 Size: 230.98MB

Version: 327.23

OS: Vista X64(64Bit) / Windows 7(64Bit) / Windows 8(64Bit)

Sprawdź czy to nie jest czasami ta sama wersja bo nie warto ściągać. To link ze strony Gainward’a, ale odnośnik i tak na serwer Nvidii

Tu masz wszystko do karty:

http://www.gainward.com/main/vgapro.php?id=857

ok dzięki a czy to jest to:

nVidia GPU Driver

Date: 2013-09-23 Size: 230.98MB

Version: 327.23

OS: Vista X64(64Bit) / Windows 7(64Bit) / Windows 8(64Bit)

i potem pobrac?

ty kliknąłeś w link od Doktorka… #-o a nie zauważyłeś ze ja byłem pierwszy? :smiley: To jest to samo tylko ja dałem link bezpośredni. Masz porównać ten plik z internetu z tym co instalowałeś do tej pory. Jak wersja jest ta sama to znaczy, że już to masz i nie opłaca się ściągać

instaluje ciekawe co z tego będzie :stuck_out_tongue:

Tej wersji jeszcze nie miałem :stuck_out_tongue: .

Zobaczymy jutro co z tego będzie :slight_smile:

Edit: Zrobiłem tak jak kazałeś

Tylko najpierw to wskazane by było wyrzucić inne stery karty z systemu, katalog Nvidia usunąć ręcznie z dysku (jak jest),czyszczenie systemu,restart i dopiero ten ster.

Witam jak narazie błedów nie ma, Dziekuje za pomoc.Tematu jeszcze nie zamykam bo moze coś sie znowu dziać.mam takie pytanie nie związane z tematem czy na tych sterownikach które podawaliscie mi w linku bedzie dzialać Assasin’s creed black flag i battlefield 4?

Edit: Problem dalej jest prosze o dalsze wskazuwki :cry: :cry: :cry:

Może to coś od zasilacza ? jest on bardzo słaby ( czarna lista ) może to on powoduje takie zjawiska

no dobra mam jeszcze 1 zasilacz ale to nie jest na 100% od tego bo sterowniki z płyty działają a z neta nie :frowning:

teraz zainstalowałem nowe . Jak wyłącze kompa na 2,3h to potem się tnie ze nic zrobić nie można

Dodane 07.11.2013 (Cz) 14:45

wina chłodzenia w procesorze a nie zasilacz był w serwisie. Temat do zamknięcia

:slight_smile: