Źle wyświetlane ikony na pulpicie

Witam. Jak w temacie ikony wczoraj zaczęły się źle wyświetlać wyglądają tak jak by na dotychczasowe ikony zostały dodane na wierzch dodatkowe ikony i niestety nie pomaga zmiana sterów grafiki, ani przywracanie systemu, ani zmiana ikon, ani też utworzenie na pulpicie nowego skrótu. Ikony wyświetlane w np “zapisz jako” też wyświetlają się źle ale w starcie wyświetlają się ok. Będę wdzięczny za pomoc.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/103 … 35e37.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da8 … bcb74.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb0 … 2e1e2.html

Używałeś jakiegoś programu Tweak’ ującego system, typu Vista Sunrise konfigurator ?? Bo brakuje Ci ikony skrótu.

Jeśli chodzi o strzałkę to usunąłem je TuneUp Utilities 2008 ale zrobiłem to już dość dawno ok 1,5 roku temu i nie było problemu -do tej pory.

To przywróć ją tym samym programem i zobacz czy problem zniknie.

Niestety problem jak był tak i jest.

A czy przypadkiem w samym TuneUp nie ma opcji naprawy tego typu problemów, bo jak dobrze pamiętam to chyba jest.

Jest ale też już próbowałem ale nic nie pomaga niestety.

Może jeszcze spróbuj z innej strony, skoro “strzałki” usunąłeś jednym programem to spróbujmy je przywrócić innym, pobierz sobie Vista sunrise… i przy jego pomocy przywróć/usuń “strzałki”, być może zadziała…;]

Problem został rozwiązany. Naprowadziłeś mnie na to, że problem leży po stronie strzałek i TuneUpa i podczas próby odinstalowania go zastosowałem zamiast usuwania napraw program i jak na ten moment to pomogło. Temat zamknięty a dla Ciebie Semtex =D> i WIELKIE DZIĘKI. Pozdro.“J”