Złe wyświetlanie grafiki w SA-MP

mam problem z sampem, konkretnie chodzi o to że grałem siebie i wszytko było w porządku. Grafika była tak jak powinna, miałem jednak foramta i teraz w Sampie często nie mam załadowanych textur tzn. Jade ulicą tylko że podemna nie ma ulicy tylko czarna dziura (nie ma drogi, poprostu nic nie ma). Tak samo z wieloma innymi miejscami. Jakiś budynek często mi się pojawia dopiero gdy stane obok niego i spojrze na niego pod odpowiednim kątem. Prosze bardzo o pomoc bo tak się nie da grać. Z góry dziekuje.

PS. Doda jeszcze że mam Viste

zainstaluj patcha do gry oraz ściągnij najnowszego SA-MP…

stery zainstalowane? gra oryginalna?

Ściągam patcha 1.01. Zobacze czy cos pomorze. A czy są jakies nowsze patche? A i grałęm w sampa na Xp na swoim starym kompie i tam błędów graficznych nie było. Teraz przesiadłem się na na nowy sprzęt z Vistą i są błędy.

a w normalnej grze jest ok??

W normalnej jest ok, na Viscie i Xp. Wszystkie textury się normalnie wczytują i sie nie tnie. A w sampie choc mam bardzo dobrego kompa to czasem mi się zatnie. Nie wiem czemu.

Intel Core 2 Quad Q6600 2.2 Ghz

Geforce 8500 256 Mb

2 Gb Ram

czesc Wam moze ktos wie z jakiej przyczyny po zainstalowaniu sa-mp pokazuje mi komunikat ze nieorginalna plyta ni gra nie dziala na sampie , a zainstalowana bez niego dziala (orginał)