Źle wyświetlany obraz w age3 i swat4

nie wiem czy to dobre miejsce na taki problem, ale dotyczy on softwaru :

grając w Age3 zauważyłem, że niektóre obiekty, np drzewa czy skały są wyświetlane raz normalnie, a raz podświetlają się zielono przezroczystymi teksturami.

Pomyślałem że to wina sterowników więc je przeinstalowałem na inne ( z leadtekowych na oficjalne nvidii) i problem stał się żadszy.

Potem to samo wyświetliło mi się przy SWAT4, ale gdy zmieniłem rozdzielczość na 1024:768 to problem ustąpił w swatach, ale w age3 mam właśnie 1024:768 i nie chciałbym zmieniać na mniejszą rozdzielczość

Co się dzieje i jak to naprawić?

Mój komp: Athlon 64 3000+ 1,81 GHz; 1 GB RAM, NVIDIA GEFORCE 6600GT PCI express (leadteka), win XP PRO, ostatnmie sterowniki z nvidia.com

PS. Age3 ma ostatniego patcha 1.5 i to nie jest problem każdorazowo uruchomionej gry tylko gdzieś 5%, ale mimo to coś nie gra…

sterowniki, złe wyświetlanie tekstur… możesz spróbować zmniejszyć taktowanie k.graficznej, ale wydaje mi się ze sterowniki powinny pomóc. Zainstalowałeś WHQL czy normalne ? Jeżeli normalne to spróbuj z WHQL

qrcze zainstalowałem ostatnie sterowniki ze strony nvidii i nadal mi czasem wyświetla te pasy i prostokąty.

Co ciekawe chciałemzrobić printscreena, ale on wygląda normalnie :o

co to w praktyce jest WHQL?

a karta graficzna chodz na domyślnych ustawieniach, nic nie zmieniałem…