Źle zaznaczany tekst

(Asiaki1) #1

Witam, otóż mam taki głupi problem, ale strasznie mi przeszkadza.

Oddałam laptopa lenovo g580 do wymiany dysku twardego.

I po tej wymianie troche się zmieniło.

Otóż problem z zaznaczaniem tekstu. Kiedyś kliknęłam dwa razy, zaznaczałam tekst, znowu kliknęłam żeby zakończyć już te zaznaczanie i wtedy prawym kopiuj itp to już niewazne.  A teraz jak klikam dwa razy i znaznaczam i znowu klikam żeby zakończyć to się odznacza. Albo klikam dwa razy, zaznaczam i ciągne żeby jakiś fragment tekstu skopiowac to w którymś momencie się urywa, ale jest ten kawałek zaznaczony.

Głupie ale strasznie denerwujące, już szukałam w ustawieniach myszy ale tam nic nie ma. Da się to przedstawić jakoś?

(rgabrysiak) #2

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Możliwe, że po prostu miałaś coś w ustawieniach Windowsa namieszane. To jest normalne.

(Djzon) #4

Wątpie aby sam dysk miał cokolwiek wspólnego ze źle zaznaczanym tekstem...

(Asiaki1) #5

No ja wiem, że nie, ale jak laptop był kupywany to system już był więc chyba oryginalny, bo był i numer jakiś. A potem oddałam do naprawy i od nowa wgrywał, i nie wiem czy oryginalny czy nie. Może coś tutaj teraz jest nie tak.

Nie znam się, dlatego pytam. Jakoś w ogóle podejrzanie się zachowuje xd

(Djzon) #6

Może ktoś Ci zainstalował "keyloggera" aby cię szpiegować :smiley: wszystko możliwe...

Lub "namotał" w systemie...

(Asiaki1) #7

No teraz mnie wystraszyłeś :smiley:

Dobra, jakoś będę musiała z tym żyć. Dziękuje za pomoc :slight_smile:

(Djzon) #8

Przeskanuj system: http://www.malwarebytes.org/mwb-download/

Wybierz Skanowanie niestandardowe

Pozwala na dostosowanie gdzie i co chcesz skanować.