Źle zaznaczany tekst

Witam, otóż mam taki głupi problem, ale strasznie mi przeszkadza.

Oddałam laptopa lenovo g580 do wymiany dysku twardego.

 

I po tej wymianie troche się zmieniło.

Otóż problem z zaznaczaniem tekstu. Kiedyś kliknęłam dwa razy, zaznaczałam tekst, znowu kliknęłam żeby zakończyć już te zaznaczanie i wtedy prawym kopiuj itp to już niewazne.  A teraz jak klikam dwa razy i znaznaczam i znowu klikam żeby zakończyć to się odznacza. Albo klikam dwa razy, zaznaczam i ciągne żeby jakiś fragment tekstu skopiowac to w którymś momencie się urywa, ale jest ten kawałek zaznaczony.

 

Głupie ale strasznie denerwujące, już szukałam w ustawieniach myszy ale tam nic nie ma. Da się to przedstawić jakoś?

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Możliwe, że po prostu miałaś coś w ustawieniach Windowsa namieszane. To jest normalne.

Wątpie aby sam dysk miał cokolwiek wspólnego ze źle zaznaczanym tekstem…

No ja wiem, że nie, ale jak laptop był kupywany to system już był więc chyba oryginalny, bo był i numer jakiś. A potem oddałam do naprawy i od nowa wgrywał, i nie wiem czy oryginalny czy nie. Może coś tutaj teraz jest nie tak.

 

Nie znam się, dlatego pytam. Jakoś w ogóle podejrzanie się zachowuje xd

Może ktoś Ci zainstalował “keyloggera” aby cię szpiegować :smiley: wszystko możliwe…

Lub “namotał” w systemie…

No teraz mnie wystraszyłeś :smiley:

 

Dobra, jakoś będę musiała z tym żyć. Dziękuje za pomoc :slight_smile:

Przeskanuj system: http://www.malwarebytes.org/mwb-download/

Wybierz Skanowanie niestandardowe

Pozwala na dostosowanie gdzie i co chcesz skanować.