Źle złożone zamówienie - Mediaexpert

Cześć,

 

Kupiłem dwa razy ten sam produkt, za 15zł w Mediaexpert płatność przy odbiorze. No i teraz tak, za pierwszym razem źle wypełniłem dane (zły email), ale poszło. Trudno. Wypełniłem poprawnie drugi raz, i otrzymałem fakture. Teraz pytanie, czy anulują mi tą pierwszą przesyłkę, i czy jeśli nie - czy będę zmuszony zapłacić za dwie rzeczy?

Nigdy nie jesteś zmuszony, skontaktuj się i zgłoś problem.

Zrobiłem już to

To po   co ten wątek??

Jestem troszkę przerażony - niedługo będą wątki “skonczyl misie papier comam zrobic pisze z telefonu niemoge sie ruszyc”.

Bo chciałem się dowiedzieć czy mieliście podobne przygody, ew. jak to działa w takich przypadkach. A znając serwis klienta Mediaexpert, to albo dostanę odpowiedź już po fakcie - albo naliczą mi miliony za rozmowę 

 

Wiesz co, jesteś panikarzem.

A czy ktoś każe ci dzwonić?

Równie dobrze całą sprawę możesz załatwić mailem:

 

esklep@mediaexpert.pl

Czy Ty rozróżniasz numery telefonów do jakiej strefy należą? Do Media jest normalny numer stacjonarny z warszawskiej strefy numeracyjnej, koszt połączenia z telefonu komórkowego to maksymalnie około 30 groszy za minutę (chyba, że ktoś ma jakąś przedpotopową taryfę) a najczęściej duuużo taniej.

 

Jesteś panikarz nikt nie ma prawa zmusić cię do dokonania jakiegokolwiek zakupu.

Wystarczy, ze poinformowałeś o swojej pomyłce mailem czy w jakikolwiek inny sposób i to wystarczy.

 

Podejrzewam, że te “obawy” o wymuszenie zakupu towaru pomyłkowo kupionego online wywodzą się z zakupów na np. Allegro, gdzie sprzedający za każdy zakupiony przedmiot płaci prowizję co nie ma żadnego uzasadnienia w sklepach internetowych prowadzonych przez sprzedawców na własnej platformie sprzedaży

Dobra jestem panikarzem. Mi to ogólnie nigdy nie wychodzą zakupy przez internet, teraz patrzę że formę płatności mam ustawioną Karta w sklepie, ale jeśli zapłacę gotówką też powinno być dobrze

Robienie zakupów przez internet, nie zwalnia od myślenia i zachowania uwagi przy wypełniania formularza zakupu;)