Zlecę napisanie prostej aplikacji w dowolnym języku


(Humanoid) #1

Cześć!

Nie wiem, czy odpowiedni dział…

Zlecę napisanie prostej aplikacji w dowolnym języku. Aplikacja ma za zadanie działać na zasadzie arkusza kalkulacyjnego. Tzn chcę mieć możliwość wbudowywania w aplikację nowych wzorów np matematycznych i ich zapisywania.
Podstawka + źródła, dowolny język, dowolny system, jedyne co bym potrzebował to instrukcji kompilacji. Dwa warunki - aplikacja działająca lokalnie i za wyjątkiem platformy Apple’a.

Zapłacę.


(Fizyda) #2

LibreOffice Calc - arkusz kalkulacyjny działający na linux i windows - jak chciałeś.

A jeśli naprawdę chcesz dedykowaną appkę do tego to musisz napisać więcej szczegółów bo “wzory np. matematyczne” to mało precyzyjne wymaganie. No i ustal budżet, a jak jest to mniej niż 10 tys to polecam szukać zleceniobiorcy na najbliższej politechnice, być może jakiś student między egzaminami napisze coś co nawet będzie działało.


(Humanoid) #3

@Fizyda to ma być appka na zaliczenie na studiach nie związanych z programowaniem. Stąd “mało precyzyjne” wymaganie. Pyk, trzy dni roboty, zapłacone, dokumentację sobie dorobię, poprawki sobie naniosę ewentualnie a jak ktoś to będzie chciał puścić dalej, to niech puszcza. Nie trzeba się zbytnio wysilać bo i tak będzie to do jednorazowego użytku. Budżet? Studencki.


(AnonimowyUzytkownikDP) #4

czekaj. Ty masz zrobić tę aplikację jako zaliczenie na studia i prosisz żeby ktoś inny za Ciebie ją zrobił?


(rgabrysiak) #5

Tak właśnie wygląda współczesny student.


(pocolog) #6

W przyszłej pracy będziesz odstępował część wypłaty swoim współpracownikom żeby pracowali za ciebie? :smiley:


(Humanoid) #7

Panowie - żeby było jasne - nie macie nic mądrego do powiedzenia i nie umiecie czytać ze zrozumieniem, to się nie wypowiadajcie. Jak w temacie - zlecę, a nie czy robię dobrze.