Zlecenie sklepu internetowego - gdzie?

Planuję rozpocząć sprzedaż wysyłkową (apteka internetowa). Nie wiem z czyich usług skorzystać. Są różne opcje, różne apteki korzystają z różnych firm.
Mógłbym prosić o jakąś podpowiedź? Jeśli nie można tutaj polecić konkretnej firmy to może poprosiłbym info w jaki sposób stworzyć sklep i wtedy już sobie znajdę firmę
Wstępnie chciałem tanim kosztem żeby przetestować.
Później chciałbym rozbudować już niezależnie od kosztow

Czemu nie przez Allegro?

Na pewno unikaj wszelkiej maści platform które oferują sklepy w formie usługi. Idź tylko i wyłącznie w stronę własnego hostingu, to spowoduje, że nie będziesz miał w przyszłości problemów z migracją albo rozbudową sklepu.

Wszystkie sklepy jako usługa nie są warte ani 1zł.

Jeśli chcesz tanio to WordPress + WooCommerce albo lepiej PrestaShop. Jednak oba będą wymagały od Ciebie nauki i ogarnięcia tematu we własnym zakresie. Dodam jednak, że jeśli operujesz budżetem do 1 tys. zł to bez problemu znajdziesz kogoś kto Ci to zainstaluje, skonfiguruje z darmowymi pluginami lub płatnymi jeśli będziesz chciał dopłacić oraz wytłumaczy co i jak się obsługuje. W ten tani sposób możesz uzyskać całkiem zadowalające efekty.

Jak chciałbyś się coś więcej dowiedzieć w temacie to pytaj.

1 polubienie

Allegro może stanowić dodatkowy kanał dystrybucji.

Sukces w handlu sprowadza się do tego ilu potrafisz zdobyć klientów. Dla kogoś kto startuje ze sprzedażą i nie ma olbrzymiego budżetu na marketing, Allegro jest najlepszą platformą bo zapewnia największą liczbę potencjalnych klientów bez ponoszenia ogromnych kosztów na reklamę.

Ale prowizję to potrafią sobie policzyć. Poza tym (przyznaję, nie sprawdzałem), czy na Allegro nie ma zakazu handlu lekami?

Na allegro jest zakaz ale suplementy sprzedawać już można.
Allegro miało być dla mnie podstawowym kanałem sprzedaży, przynajmniej na początku żeby klientów znalezx

https://allegro.pl/regulamin/pl/zalacznik-1

Ze znalezieniem agencji jako takiej nie będzie problemu. Pytanie tylko, czy każda agencja jest dobra i sprosta oczekiwaniom, a te mogą być rożne. Być może pierwsza lepsza agencja okaże się ostatecznie tą najlepszą. A może trzeba będzie dalej poszukać Nie zaszkodzi dokładny research, w ramach którego porównasz ceny i obejrzysz sobie portfolio wielu firm.
Ze swojej strony polecam Aliso. Tworża strony i wizytówki dla mnie skomplikowanych biznesów, ktore nie potrzebują rozbudowanych serwisów www