Zlikwidowano dział POMOC (Netfix), czy wróci?

Witam. Nie jestem biegły w komputerach i kiedyś znalazłem na portalu fajna rzecz - dział POMOC. Akurat nie mogłem sobie z czymś poradzić więc skorzystałem z ów pomocy. Pomoc była konkretna a Pan który mi pomagał był bardzo miły i wyrozumiały. Po jakims czasie znowu mam problem ale niestety- -okazało się ,że dział zlikwidowano z powodu małej popularności. :-(   Uważam,że to ogromna strata dla nie których osób,dla mnie,którzy nie znają bebechów komputera czy systemu a ktoś mógłby fachowo i konkretnie pomóc w różnych sprawach dotyczących kompa. Jestem jak najbardziej za przywróceniem tego działu - a nawet bardzo proszę. Może ktos mnie poprze? ;o)

Temat edytowałem Ja, jak go zmniejsz na poprzedni to wątek wyleci do kosza…

Ale w jakim celu? Moderator odpowiedział Ci dlaczego został zmieniony.

Upierasz się, że był prawidłowy? Nie był konkretny a obecnie masz w temacie nazwę usługi o którą pytasz.

Był bardzo czytelny,w tytule napisane było,że zlikwidowano dział…to nie jest konkretne???

http://forum.dobreprogramy.pl/temat/465474-zb%C4%99dny-post/#entry2986338Odpowiedź i niczego nie usunąłem bez wyjaśnień…

Do czasu zapoznania się z regulaminem temat kłódka. Jak Autor się zdecyduje co dalej proszę o kontakt na PW. Odblokuję temat albo wywalę…

Jeśli tak faktycznie było (mała popularność), to znaczy, że administratorzy źle podeszli do tematu. Wystarczyło dodać drugi kanału shoutbox z pomocą netfix i pracy by im nie brakowało. Na sb co chwila ktoś potrzebuje pomocy, a regulamin zabrania proszenia o nią w tym miejscu, czy nawet linkowania swojego tematu na forum.