Zlocik vis-a-vis Pyrkon

W terminie 26-28 kwietnia w Poznaniu, odbędzie się impreza fantastyczno-naukowa Pyrkon.
Będzie dużo Star Warsów, przebierańców i planszówek, pojawią się roznegliżowane hostessy z chińskich bajek oraz żebrzący czarodzieje. Wejściówka nie należy do najtańszych ale Janusze nie wybrzydzają i kupują … w końcu za tę kasę jest dach nad głową przez te 2 noce w otoczeniu wielu trolli i niemyjących się cosplayerów.

Ale jest to też moment w którym wielce zainteresowana społeczność, nie tylko beton-zlotowa może się ujawnić, wyjść na piwo, skosztować rogala i po prostu zrobić to w czym jesteśmy najlepsi - Napier… pogadać :slight_smile: W związku z nijakimi planami hotzlotu, coldzlotu, zlotu, spotkania we Wrocławiu… a że Pyrkon blisko i w centrum PL, to oficjalnie zapraszam na to ciekawe poletko.

3 dniowy bilet 119 zł:

  • 2 dni w wielkiej hali
  • dach nad głową w razie deszczu
  • śpiwór i karimata we własnym zakresie
  • amu też

ze strony miasta też są okoliczne hostele i hotele, ale drożej i mniej miejsca bo w pizdu narodu się zjedzie.

A z mojej strony? Uścisk lorda, podśmiechujki pod nosem i zaproszenie na piwo. Kto pierwszy skorzysta, dostanie gratisa.

Ale w końcu w cenie mamy to co najważniejsze - a że raczej nikt ciuchów nie jumnie z hali, to można je tam zostawić i wyjść z gwardią Imperium na piwo (biorąc w nerce kasę i dokument tożsamości, gdyby ZOMO się przebudziło). Jestem wręcz pewien że @Pangrys i @RoninPn wspomogą naszą brać w lokalizacjach pro-barowych i tanim jadle (jak nie to im się zapłaci w złotym). Idąc tym tropem możemy wygonić zza monitora kolegę @Ufolec i odwlec od przykładnego tatusio-żywota @ziggurad. Myślę że to nie sztuka się pojawić w tym miejscu i czasie, rozumiem też brak wolnego, żwawą żonkę z wałkiem / mężusia do wykarmienia / dziecko czekające na czesne i psa/kota/świnkę morską/łosia do pogłaskania ale opcja jest.

Kto się pojawi to się pojawi. Dawajcie znać, na piwo każdy się przekona !

1 polubienie

Czekam tylko na sygnał :slight_smile:

Zapowiedź była zacna i obszerna, ale uczestników fizycznie na miejscu nie za wielu, właściwie to tylko… ja @Ufolec i @lordjahu - ale liczymy na to, że na Pyrkon 2020 stawi (wstawi :P) się więcej osób. A podczepiając się pod wątek poznańskich imprez, to informuję iż w październiku 2019 (czyli już za 2 miesiące!) jest PGA 2019, będziecie? :slight_smile:

Przekonałeś mnie!