Złodziej z allegro


(Cekol1) #1

mam taki problem po raz pierwszy zostałem oszukany na allegro i problem wygląda tak że zakupiłem maskę do auta w stanie idealnym a była w po paru miejscach porządnie pozagniatana no i sprzedawca zarzeka się że oczywiście od niego wyjechała w stanie idealnym itd. ale elementy pozginane naszczęście zdążyły trochę skorodować co świadczy ze od jakiegoś już czasu maska była w takim stanie, najciekawsze jest to że z początku chciał się jeszcze dogadać i nie był szczególnie zaskoczony ta sytuacją :?: i teraz pytanie co tu z takim delikwentem zaradzić bo chętnie bym z nim pogadał twarzą w twarz ale skubaniec mieszka 200pare km ode mnie i to trochę nie opłacalne .


(Gorgoroth) #2

Zrób zdjęcia tej maski i zgłoś sprawę do allegro. Podaj im link do aukcji i niech porównają towar z Twoimi zdjęciami oraz niech stwierdzą czy towar jest zgodny z aukcją.


(Bela Daniel) #3

oddajesz gosciowi - i wystawiasz negatyw.

ps. DO WSZYSTKICH - NIE BOJCIE SIE WYSTAWIAC NEGATYWNEGO KOMENTARZA !!


(Cekol1) #4

no tak oddam mu maskę a kasę kto mi zwróci ?? a jak zgłosić to na allegro jest jakiś specjalny e-mail czy miejsce na stronie gdzie można to zrobić ??


(Frog) #5

Czytać, czytać i jeszcze raz czytać:

http://allegro.pl/help.php?mm=1

Formularz kontaktowy:

http://allegro.pl/contact/contact.php


(Cekol1) #6

no dobra zacząłem tam w tym formularzu klikać dalej i dalej wybrałem kategorię itd. i potem jest temat miejsce na treść wiadomości , numeru aukcji i mail i ja mam jego mail tam wpisać ?? tego oszukisty ?? i czy wtedy treść wiadomości nie trafi do niego z tą rużnicą ze przez allegro ??


(Cedar) #7

Co proszę? :wink:

Jeśli zgłaszasz" Jestem Kupującym › Towar jest niezgodny z opisem" to tam wpisujesz Swój mail.

Musisz podać dane, które dokładnie zidentyfikują transakcję - numery przedmiotów na allegro.

To jest Twoja korespondencja z allegro i kopii nikt inny nie dostaje.

PS. "rużnicą " -> http://so.pwn.pl/lista.php