Złodzieje

Czy jeżeli mojego kolege okradli w diablo to da sie tego kolesia namierzyć??

Napisz do Blizzard’a. Oni pewnie Ci konkretnie odpowiedzą.

w diablo okradanie kont jest prawie na porzadku dziennym, znalezienie sprawcy jest raczej malo prawdopodobne, a blizz tez nie bedzie sie zajmowal takimi glupstwami, a przynajmniej nie slyszalem, zeby interweniowal kiedykolwiek

Hmm… Mały offtopik ale też z D2 na Bnet. Wy też ostatnio dostajecie spam? Tzn. ktos wam szepta i gada o jakichś pierdołach… Jak wczoraj grałem to bardzo dużo tego przyszło :?

Aż z bezpieczeństwa hasło zmieniłem :wink:

Nie do wykrycia. A Blizzard nie ingeruje w takie rzeczy. Tutaj dochodzi aspekt uzależnień od gry on-line.

Nie zgadzam sie w odniesieniu co do uzaleznienia. Postac z diablo “gola” jest nic nie warta, wiec jak caly sprzet zniknie to tylko siedziec i plakac, isc szukac nowego lub: plz, give free… plz, plz, plz (najgorsza z mozliwych :slight_smile: i najbardziej wkurzajaca) wiec nie widze w tym uzaleznienia, a tylko zal straty czasu na skompletowanie go

siedziales na kanale? z kanalow biora acc a nastepnie spamuja… jak sie odezwie jeszcze raz, to zrob: /ignore *acc_spamu

nie! ja prawie nie siedzę na kanałach… (tylko jak gry wyszukuję)To nie byli goście z Polski.