Złośliwa muzyka - nietypowy problem z odtwarzaniem


(Lasofell) #1

Witam. Mam problem związany z odtwarzanie muzyki na laptopie z Windows Vista. Otóż od jakiegoś czasu, gdy uruchamiam jakiś plik muzyczny klikając nań dwukrotnie, lub otwierając go za pomocą prawego przycisku - w odtwórz - on owszem uruchamia się, ale bez otworzenia się w którymkolwiek programie (jako domyślny ustawiony jest winamp, ale nawet po jego włączeniu, "wewnątrz" nie ma odtwarzanego pliku). Muzyka leci, ale nie mam możliwości jej zatrzymania, czy podjęcia innej akcji z owym plikiem - muszę czekać, aż utwór dobiegnie do końca. Jedynym sposobem, by utwór odtworzył się w winampie jest przeciągnięcie pliku do programu. Bardzo proszę o pomoc , bo jest to baaardzo niewygodne i irytujące!!


(Jimek) #2

Między innymi dlatego dawno już temu przesiadłem się z winampa. Też tak mi się działo i problem naprawiało włączenie menadżera zadań (CTRL+ALT+DEL) i zamknięcie wszystkich procesów od winampa.


(niezDarek) #3

na początek podstawowa diagnostyka, odinstaluj Winampa, wyczyść rejestr ewentualnie, zainstaluj ponownie, przeskanuj komputer antyvirem, wyczyść kompa z wszelakiego świństwa,

Możesz też dać logi z HijackThis i Combofix viewtopic.php?f=16&t=36654

wklej je na http://wklej.eu lub na http://wklej.org, a w poście podajesz tylko link do nich.