Złośliwa przeglądarka

Dzisiaj podczas przeglądania internetu zwróciłem uwagę, że podczas szukania czegoś w “google” zanim odnajdzie mi wątek to łączy mi się najpierw przeglądarka s.coldschearch.com W ustawieniach chrome nie mogę jej zmienić i daje wam log. Proszę pomóżcie. Adwcleaner nie usunął błędy a spyhunter usuwa ponoć to w wersji premium: 

FRST

ADDITION

http://www.fixitpc.pl/topic/19809-portale-z-oprogramowaniem-instalatory-na-co-uważać/#entry130095

4.  Dodatkowa uwaga: Większość tematów pokazuje ślady instalacji określonych niepożądanych skanerów SpyHunter i YAC (Yet Another Cleaner). Użytkownicy zaprawieni adware wg w/w metod próbując się ratować nieumiejętnie szukają pomocy na Google i trafiają w tendencyjne wysoko pozycjonowane na Google opisy “usuwania malware” tak skonstruowane, by pobrać kolejny wątpliwy program jakoby usuwający infekcje (po instalacji okazuje się, że tylko wersja płatna ma właściwości usuwające, lub inne dziwne zjawiska). Z określonych powodów skanery nie mogą być w detekcjach innego producenta (wejście na drogę prawną, SpyHunter ma bogatą przeszłość takich wyczynów).

Jak mogę usunąc tą przeglądarke? Najgorsze jest to że nie mogę zmienić przeglądarki w ustawieniach chrome:/ jest tam napisane, że zmienione przez admimistratora czy jakoś tak

edit. Combofix da rade?

Reever - Nie wolno stosować ComboFix bez nadzoru osoby bez doświadczenia mogą tym programem więcej sobie wyrządzić szkód niż pożytku. ComboFix NIE obsługuje systemów Windows- 2000, Win 8,1 i platformy systemowe. Ponadto ComboFix i działający w systemie czynny antywirus może doprowadzić do konfliktu.

Przed wykonaniem logów FRST uruchomiony powinien być z upr. administratora >> musisz czekać na analizę i raport fachowca 

 

Uruchomiłem FRST administratorem. Ehh czekam na tego specjaliste bo mega się denerwuje:x

f.txt

Dziękuję Acorus! Szczęśliwego Nowego roku 

Pobierz >>>DelFix<<< http://www.bleepingcomputer.com/download/delfix/dl/281/