Złośliwe oprogramowanie

Witam od dwóch dni mam straszny problem z komputerem. Posiadam laptopa ACER ASPIRE E1-571G z procesorem Intel Core i3 -312 m 2,5 GHZ 4 GB RAMU 2GB NIVIDIA GRAFIKA 500 GB DYSK ORYGINALNY WINDOWS 8 64 bit. Zaczęło się od padnięcia Mozilli. Nagle zaczęła szwankować źle wyświetlać strony itd. Myślałem że to flash-ka wiec aktualizowałem co nic nie dało, później reinstalowałem mozille co tez nic nie dało. Teraz działam na operze ale problemy dalej są mianowicie problemów jest parę i w skrócie je tu opisze : 1.Pobieranie plików - zatrzymuje sie na 99 % i nie idzie dalej co jest niemożliwe bo mam 10 mb download speed a 1mb uploadu … wywala błąd sieci wznawia i znowu błąd raz na jakieś 2 godziny coś puści do końca… odbieranie plików na gg to samo nie pociągnie nic, 2. Siedzę na radiach internetowych i słucham muzyki b często i gram też ale od tych dwóch 3 dni nie dam rady nic posłuchać bo ciągle przerywa granie tak jakby buforowalo i znowu czego wczesniej nie było wgl. A jak słucham przez winampa to jest to samo. Jak spróbowałem “spingować” strone swojego radia poprzez uruchom ping np. radio.pl - t to czasem jest wszystko ok ale czasem po chwili wywala request timed out. 3.Dzisiaj zauważyłem że mam w menadzeże urządzen 100 % zużycie co dziwne nie procesora tylko dysku. Nie wiem czy to przez to ze w tym czasie skanuje system ale jak nie to nie wiem co bo nie widze tu nic co by z niego strasznie ciągło te 100% najwiecej pobiera avast service bo do 30 mb tu podchodzi. Próbowałem wyłaczyc internet bo myslalem ze cos mi jakis wirus z dysku zzera albo cos podobnego ale po wyłączeniu dalej jest to samo co więcej menadzer zadan włącz mi sie z 20 sekund gdzie kiedys mialem po sekundzie 4. Włączm Youtube filmik idzie przez dwie sekundy i pojawiają sie problemy : albo przerywa nie buforuje sie nie idzie dalej i w koncu wywala blad na czarno albo nagle na ekraniku filmika pojawiaja sie dziwne kolory kreski itd… i filmik nie idzie… 5. Komputer sie spowolnil. Podejrzewam po moich probach szukania problemu ze to Satility Złośliwe oprogramowanie ale szczerze powiedziawszy nie wiem co robić poczyściłem tylko cleanerem no i probowalem z ta mozilla cos zrobic ale nic to nie daje Teraz juz wgl nie chce mi sie ani pobrac a wczesniejsza instalka którą pobrałem włączyć. Jeszcze teraz sciagnałem jakis program udało sie dziwne ale nawet jak włączam instalke pojawia sie komunikat alo file is corrupt albo " nie mozna uruchomic aplikacji poniewaz jej konfiguracja równoczesna jest niepoprawna . wiecej szczegółów mozna znaleźćć w dzienniku zdarzen aplikacji ub przy użyciu narzędzia wierszsa polecenia sxtrace.exe Proszę Was o pomoc .

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

OTL - Raport obowiązkowy:

Przepraszam że nie wrzuciłem od razu. 

 

http://wklej.to/ieB81 OTL LOG

http://wklej.to/C5nTS Extras