Złośliwy ktoś

witam:) potrzebuje rady jak pozbyc sie złośliwego brzydala ktorego poznalem na slsk (p2p)… usiluje dostac sie do mego kompa podszywajac sie za inne osoby (prosi o wylaczenie firewalla lol2) a ostatnio doszlo do ciekawego incydentu juz nie zone alarm lecz kasperki w jednej chwili zablokowal 2357 atakow z sieci;/ i wtedy juz przestalo mnie to bawic… ludziska z neo gdy przedstawilem im sytuacje jakos nie bardzo wiedzieli jak sie go pozbyc dali pare wskazowek o ktorych raczej wiem… prosze pomozcie mi…

Nie za bardzo rozumiem jak Cie koles moze atakowac :confused: z tego co pisze to masz Neo, a w neo jest tak ze po kazdym ponownym podlaczeniu sie do neta jest Ci przydzielanie IP(inne) z pewnej puli wiec koles nie mogl by Cie tak atakowac, bo za kazdym razem atakowal by kogos innego. Tak mi sie wydaje :slight_smile:

A jaki masz modem?Bo jesli thomsona to zerknij TU moze cie zainteresuje.

Maia napisał/a

chwili zablokowal 2357 atakow z sieci;/

To ma być żart?!

poprostu nie ściągaj p2p :smiley:

Ja miałem tak z programem p2p ares co sek blokował mi kasperski atak sieciowy i gdy odinstalowałem aresa wszystko wruciło do normy. :slight_smile:

serio mowie… zone alarm nie zareagowal… kasperski w jednej chwili wylapal 2357 atakow… tez nie moglem w to uwierzyc… zaczalem spisywac te IP i przy 30 dalem spokoj i dalem komunikat aby nie pokazywal komunikatow o atakach… w tym momencie zaczelo rosnac… 100 300 600 teraz to tylko przykladem podaje… ale tak bylo… a moj modem to F@sat 800

Nie nie wiem czy to muszą być ataki. Moze to po prostu próba połączenia się peerów z Tobą, nie sądzisz?

hm. a te IP to chociaż polskie są bo może faktycznei jakies serwery p2p chca sie połaćzyć… masz wtedy odpalonego jakiegos klienta p2p?? Pozatym scan adawerem i antywirem nie zaszkodzi. do tego wklej loga.

podac pare IP?? mam ich okolo trzydzietu;P i raczej nie chcialoby mi sie przepisywac tej 4cyfrowej liczby ktora juz znacie;)

Złączono Posta : 31.03.2006 (Pią) 11:38

…ok temat zakończony…

dzieki i pozdrawiam:)