Złośliwy tokken, jak usunąć?

Witam.

Po instalowałem kilka potrzebnych programów: AllPlayer, NapiProject i RAR password recover i po ponownym uruchomieniu kompa co jakiś czas pojawia się złośliwy tokken (poniżej fotka). Odinstalowałem już te 3 programy i nadal się pojawia co jakieś 1-3minuty, nieważne czy wpisze poprawny kod czy zamknę czy wpisz byle co, nic się nie dzieje tylko okienko znika i pojawia się zaraz drugie i trzecie czasami i 4, jeśli zignoruję je to po jakimś czasie zniknie. Proszę o pomoc jak się tego czegoś pozbyć bo strasznie mnie to denerwuje.

WesWJbxtb2.jpg

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … This+2.0.2 zrób loga i wklej je na http://www.wklej.org

Token znów się pojawił po instalacji programu Moor Hunt, jak zlikwidowac ten token??

Tutaj log: http://www.wklej.org/id/fb583124cb

Jak odświeże to będzie nagroda, wcześniej psiałes coś innego!

Daj log z ComboFix

To okienko wyskakuje, gdy MoorHunt podłącza się pod skrzynkę e-mail ze ściąganym plikiem. Trzeba przepisać kod i się nie martwić. Ta sytuacja jest normalna i występuje tylko wtedy, gdy MH jest włączony. Odhacz go z autostartu oraz usuń zadanie z MH ściągania pliku jak ci tak przeszkadza. MH to bezpieczny program tworzony przez Polaków - nie ma co się bać!

Przykład - jak ściągasz coś z Rapidshare czy Megaupload też musisz przepisać kod.

Czyli sie nie da ściągnąć tego?? Bo przy każdym parcie trza to wpisywać??

a jesli ten token pojawia sie pomimo tego ze wpisze kod…?? robie to 20 razy a on ciagle sie pojawia?? bylo by ok gdyby mh tak czy siak sciagal… jakies propozycje??