Zlot mercedesów na Rynku Krakowskim

Witam.

Był ktoś na zlocie zabytkowych mercedesów na Rynku Krakowskim? (13.06.2009 r.)

Ja byłem, ale chciałem zapytać innych jak wrażenia ;D

Jak dla mnie, stare, odrestaurowane mercedesy były bardzo piękne. Bardzo podobał mi się czerwony SL w którym przyjechał Presley ze swoją partnerką :smiley: Jak ktoś był i widział to wie o kogo chodzi :smiley: Naprawdę fajny człowiek :smiley:

Jak ktoś też czyta regularnie polskie wydanie miesięcznika TopGear to na tej imprezie tez była ekipa z TopGear. Przyjechali nowiutka klasą E (W212) białą E350 (mogli by ją troszkę umyć, bo tył był (jak na taką imprezę i na taki samochód) bardzo brudny w przeciwieństwie do innych maszyn. Prowadził ją sam redaktor naczelny Piotr R. Frankowski. Kolejny numer TopGear ukaże się w tą środę (17.06), późno troszkę, ale wydaje mi się że jest to spowodowane tym że chcieli się jeszcze załapać w tym numerze na ten zlot właśnie.

Wypowiadajcie się.

pozdrawiam

Mateusz

Ja tam wolę nowe mercedesy, są o niebo lepsze i komfortowe. :wink:

To chyba jest oczywiste, że w nowych wózkach jest wygodniej.

Ale te stare samochody mają duszę, której te nowe merce, porsche, audi, itd. nie mają.

I to się liczy, a nie jakas wygoda. To jest w nich piękne.

stare SL robią wrażenie :smiley: oczywiście że nowy SL też jest taki, że po prostu nie ma chyba nikogo kto by nie zwrócił na niego uwagę :smiley: ale kształt starego SL :smiley: piękny :smiley:

mnie też się nie podobają te bardzo stare kopuły z czasów II wojny światowej. I domyślam się że zabawa w odrestaurowanie takiego starego mercedesa jest tak samo droga jak nowy mercedes :smiley: albo nawet droższa :smiley: ale jak ktoś ma pasję… :smiley: